Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van a magyar nyelvű interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a magyar nyelvű interneten leírás férfiaktól, akik Dél-Kelet-Ázsiában voltak, hogy milyenek az ottani nők, milyen velük a szex, hogy lehet ismerkedni velük, stb?

Figyelt kérdés

Vietnam, Thaifölld, Fülöp-szigetek, ilyesmi helyek.


Nem első sorban a kvázásra gondolok, hanem pénz nélkülire, amikor "önmagadért" megy el veled a nő. De persze ha prostikról szóló a leírás, az is érdekel, mert több mint a semmi. Angolul találni ilyen anyagokat, de magyar is érdekel.


2019. aug. 3. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én videókat nézegettem Thaiföldről és a Fülöp-szigetekről, de őszintén szólva nagyon csúnyák az ottani nők. Alacsonyak, ami nem lenne baj de az alakjuk is olyan mint egy 10 éves kislánynak. Sokuknak a felső állkapcsa is nagyon előre áll, borzasztó gusztustalan. Meg persze az ott lakók szeme láttára rabolják ki s részeg nyugati turistákat. Szerintem önmagadért nem fognak csak úgy elmenni veled sehova (ha nem vagy minimum 10/7). Tipikus aranyásó, alja harmadikvilágbeli népség
2019. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!