Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha már attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha már attól beindulok, ha egy lány fogja a kapaszkodót a buszon?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de egyszerűen izgatja a fantáziámat. Olyan jól áll a kezükben. :D Más is így van ezzel?

2019. aug. 3. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Inkább az tetszik ha a sebváltót markolássza.
2019. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, örülj neki h nem vagy nekrofil. Na, akkor lennének komoly bajok.
2019. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, én is szeretem nézni amikor a csajok fogdosnak valami péniszvastagságú tárcsat.. egyszerűen képtelen vagyok nem arra asszociálni, hogy az egy farok, olyan ez mint a tologatós calippo jégkrém.. húúú az is, olyan.. mondjuk esküszöm néha úgy tűnik, hogy még direkt húzni is akarják vele az embert:D
2019. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Igen, gáz. Amikor én azt látom mások fogják a kapaszkodót, azt nem tudják előtte egy hajléktalan fogta, meg tele van bacilusokkal és mindenféle fertőzésekkel, de fogják nyugodtan csak a kapaszkodókat. Aztán csodálkoznak mitől lesznek nemi betegek.
2019. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is arra szoktam gondolni, hogy a farkamat fogja. Rögtön feláll.
2019. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3-4-5 igazad van.


Mondjum azon hogy milyen koszos nem szabad gondolkodni, mert akkor kb megörülnél...


De én is meg szoktam nézni , főleg a kiskezű csajokat, akinek jól állna a kezébe a vékony farkam.

2019. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez kész.
2019. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!