Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szereny visszafogott lanyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereny visszafogott lanyok ti hogy ismerkedtek? Mar kezdem azt erezni baj van velem 20l vagyok es nem volt meg baratom Van aki hasonlo helyzetbe volt?

Figyelt kérdés
Mennyi esely van ra vajon h normalis eletet eljek?
2019. aug. 3. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Üdv, sorstárs...


18/l

2019. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Normális életet pár nélkül is élhetsz nincs hozzá köze míg párral lehet normálatlan életed is szóval ez nem befolyásol semmit sem... 20 évesen nem vagy elkésve még nem kell megijedned, majd alakul valami (persze tenni is kell érte nem csak várni!)
2019. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár válaszolhatsz is az itteni privát üzenetekre!
2019. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én itt ismerkedek. Sok a hülye, de azért vannak normálisak is.
2019. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baj, elkésve egyáltalán nem vagy és legalább nem jöttél össze mindenféle hülyegyerekkel. Szerény, visszahúzódóként nagyobb esélyed van normális párt találni.
2019. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell járni emberek közzé, ez az egyetlen lehetőség. Esetleg netes ismerkedés, de ott sok a gyökér.

21L

2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősön keresztül, új hobbin, tanfolyam által, munkahelyen (itt azért nem biztos, hogy jó ötlet).

Nameg az internet, de oda olyan szűrő kell, hovy ezerből egy!

2019. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!