Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le lehet győzni a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet győzni a szexuális vágyat?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kibírni szexualitás nélkül?Van negatív hatása az emberre, ha valaki elnyomja magában ezt az ösztönt mondjuk vallási okokból?
2019. aug. 3. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Buddha szerint nem csak le lehet győzni, hanem van attól jobb is.
2019. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lelehet. Én évek óta dacolok vele, de nem könnyű.
2019. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellőképp intenzív boldog életet tudsz élni, amiben folyamatosan lekötöd magad, csupa olyan dolgot csinálsz, amit boldoggá tesz, mondjuk úgy a hobbiidnak élsz, akkor talán!
2019. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod legyőzni?
2019. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%

A vágyak azért vannak, hogy legyőzzük?

Meg kell találni az arany középutat? De teljesen nem szabad elnyomnod....

2019. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


A vágyak sokszor nem önakaratból, hanem "ösztönből" erednek, ami már nem mindenképp aktuális. Én miért akarom legyőzni? Azért, mert ha nem akarnám, már háromszor annyi nővel feküdtem volna le, mint amennyivel őszintén akartam volna lenni. Már évek óta nem voltam nővel, és azért nem, mert nem találok olyat, aki nekem kell. A legtöbbet butának és együgyűnek tartom, nekem nem kellenek üres szépségek. Viszont ha nem fognám vissza magam, már biztos 1-2vel lefeküdtem volna, amire mások egész biztos büszkék lennének, én nem. Nem akarom, hogy a farkam irányítson helyettem.

2019. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális vágy ugyanolyan alapvető emberi érzés, ha úgy tetszik szükséglet mint az éhség, szomjúság, pihenés.

Legyőzni nem lehet csak elfojtani, de miért mondjon le az ember arról ami jó és egészséges?

Van negatív hatása... fiziológiai talán kevésbbé ami a mindennapokra kihat, de frusztráció, mentális zavar szinte borítékolható.

2019. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem.

Minnél jobban leakarod győzni, annál jobban fogsz v@gyni a szexre.

L

2019. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!