Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány várni akar az esküvőig?

Figyelt kérdés

Egyre több korombeli lánytól hallom ezt (persze aztán ki tudja mi lesz, de a szándék megvan). Kíváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek erről? Gáznak tartjátok? Furcsának? Esetleg példaértékűnek vagy képmutatónak?

Egy itteni válaszban olvastam egyszer, (az volt a kérdés, hogy mennyit várna egy férfi egy 18 éves szűz lányra) hogy "...ne is őrizgesse a szűzességet mint valami kincset - saját magát fosztja meg a szexualitás gyümölcseitől."

Nekünk beszélt erről a dologról egy felnőtt nő, aki szintén várt. Ő pont azt mondta, hogy 23 évesen ment férjhez és tegyük fel, ha nem várt volna és 18 évesen elkezd nemi életet élni ez akkor is csak 5 év, viszont ebben benne van az a sok stressz ami azzal jár, ha valami miatt nem tud valaki rendesen védekezni stb... És ha már férjnél van az ember akkor ez a "veszély" annyira nem is "veszély", és már emiatt is sokkal kevesebb a stressz, nő a biztonságérzet stb... Szóval tényleg akkora tragédia lenne ez a pár év kihagyás? Hiszen utána már orrba-szájba mehet a szex...

És nem gondolom, hogy ez feltétlenül azzal jár, hogy semmi intimitás nem lehet két ember között. Szerintem nem kell magyarázni mennyi mindent lehet csinálni a klasszikus "dididugi" szexen kívül... A lehetőségek tárháza határtalan :D Persze emberfüggő ki mikor mire áll készen...


Azért vagyok kíváncsi, mert a környezetemben nagyon változó ki mit gondol erről.

Ha lehet szeretnék konkrét és indokolt válaszokat kapni, nem csak olyan "Höhö... Prűd r***ncok!" vagy "Hülyeség..." szintűeket. És ha nem nagy kérés nemet és kort :)

Semmiképpen sem ítélkezni akarok, őszinte véleményekre vágyom mindenkitől! :)


2019. aug. 3. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Lány egy idióta, de a fiú is, ha belemegy ebbe.
2019. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ ki, hogy tekint a házasságra. Számomra csak egy formalitás, nem ettől lesz jó egy kapcsolat, ahogy a boldogságotok sem azon múlik, hogy lezavartatok-e egy fél órás ceremóniát vagy sem. A gyűrű az ujjaitokon semmire sem garancia önmagában. Épp ezért nem várnék az esküvőig a szexel, főleg mert ne akkor derüljön már ki, hogy az ágyban nem passzolunk össze..
2019. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az a véleményem erről, h akinek ez tetszik és így, akkor tegye - mert ettől fogja magát jól és nyugodtan érezni. Ha partnert is talál hozzá, az külön öröm. Más véleményét meg le kell szarni, mert nem az ő élete - foglalkozzon a sajátjával.

(Én nem bírnám ki, nem is akarnám kibírni - de ez egyéni.)

2019. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Hülyeség! Nem élünk már a középkorban!

És ha az esküvő után derül ki, hogy szexuálisan nem illenek össze, akkor mit csinálnak? Elválnak? Szeretőt tartanak külön-külön? Nyitott házasságban élnek?

2019. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem szentfazék, akkor nem tudnám mire vélni.
2019. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan róla a vélemenyem, viszont abban hiszek hogy 2 fél bármit csinálhat a szexualitásban amivel a másikat nem károsítja testileg/lelkileg. Ergo ha mindkettőnek jó ez így akkor tegyék csak, mert mindenki máshogy éli meg az intimitast.

Láttam erre már 2 végletes példát is, az egyik egy nagyon aranyos párocska az osztályomból akik vallásosak és akarnak várni házasságig, de tényleg olyan mintha egymásnak teremtette volna őket az ég, és ki is bírják szex nélkül, igazi, mély szerelem van közöttük. A másik példa egy 36 éves szűz csávó, akinek több alkalma is lett volna, csak ugye ő házasságig akar várni, ami kilátásban sincs...

Szóval tegyél/tegyenek az ilyen felfogású emberek a,saját belátásuk szerint, de egy biztos, hogy benne van ez a kockázat hogy örök szűz maradsz...

2019. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Nevetséges.
2019. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Jó poén! Ismerek olyan csajt aki a férjének adta a szüzességét, de őt előtte vagy 100an baszták seggbe és szopott is rendesen!
2019. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nevetséges. Normális férfit nem fog kapni, tehát magát szopatja meg rendesen a kapcsolati piacon. Ráadásul nem fogja tudni milyen partnert választott igazán. Nettó ostobaságnak tartom.
2019. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha ezt szeretnéd akkor te is tarts ki ez mellett. Sztem semmiből sem maradsz ki ha vársz.


L

2019. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!