Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim folyton azt akarja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyton azt akarja, hogy melltartó nélkül járjak. Miért jó ez neki, amikor meg ha ránézek valakire, már visítófrászt kap a féltékenységtől?

Figyelt kérdés

Tegnap is kijelölt egy pólót, hogy azt vegyem fel.

Amikor felvettem, akkor mutattam neki, hogy ez nagyon átlátszik, ezzel az erővel kár felvenni.

De ő kötötte magát, úgyhogy úgy mentünk el.

Persze, hogy a pasiknak csorgott a nyála - az enyém meg peckesen karolt belém.

Nem zavar ha megbámulnak, mert hozzá kellet szoknom a mellméretem miatt, de ilyen "díszpinty" nem szeretnék lenni, még mellette sem. Már azon is gondolkoztam, hogy ez valami fétis, vagy elmebetegség?

(ha nem fogadok szót, akkor meg őrjöng...)



2019. aug. 4. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Eleg gaz a pasid
2019. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is szánalmas.

Mi az, hogy megmondja, mit vegyél fel? Jesszus... -.-"

2019. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Te egy dekoráció vagy neki! Neki nem társ kell hanem egy díszpinty, ahogy írod!

Ha már most ilyen, ha már most őrjöng, akkor mi lesz késöbb? Biztosan egy ilyen pasi kell neked hosszú távon?

2019. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 érdeklődő35 ***** válasza:
86%

Őrjöng? Akkor mentális betegség...


Ha a kedvesem így szeretne menni, engem nem zavarna, sőt ha megbámulnák, akkor büszke lennék rá, hogy jól választottam, és velem jár🙂

2019. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne folytasd vele. Az talán okés lenne ha otthon arra kérne hogy legyél melltartó nélkül mert neki az jobban tetszik, de az hogy megmondja hogy melyik pólód vegyed fel az már gáz. Az meg hogy házon kívül ne legyen rajtad melltartó az elfogadhatatlan kérés. Ha meg ezt tűröd akkor egy idővel egyre többet akar majd.
2019. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy trófea vagy számára, nem egy társ.
2019. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Ritka pillanatok egyike, amikor én javaslom azt egy nőnek itt, hogy hagyja ott a párját, és ez az a pillanat. Ez nem kapcsolat, ezen nincs mit javítani se. Ez nem élet. Vagy ha te azt élvezed nő létedre, hogy ő irányít (beteges módon), megszabja mikor mit tegyél magaddal, akkor nem szóltam. De utóbbi nem lehetséges eset, különben nem tetted volna fel a kérdést, ha nem zavarna a dolog.
2019. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Mert perverz.
2019. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hagyd ott minél előbb, nem normális a barátod. Mi az, hogy átlátszó pólóban menj utcára melltartó nélkül? Ha az én barátom ilyet csinált volna, akkor abban a pillanatban repült volna
2019. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Te meg szót fogadaz neki. Elég hülye vagy.

Ha örjöng, az ő baja. Én akkor se csinálnám, ha nem akarom.

2019. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!