Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem, kevés vagyok. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, kevés vagyok. Van megoldás?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és szűz, még nem is csókolóztam soha. Mindenki keresztül néz rajtam, nem is próbálkozik senki, még beszélgetni sem akarnak velem. Tudom, hogy átlagon aluli a kinézetem, de nem juthat mindenkinek bombacsaj, inkább egyedül vannak, mintsem leadják az igényeiket.

Elég csendes vagyok, de ez lehet kifogás, mert as szép és csendes barátnőimnek már sokadik pasija van.

Szexet is egyre jobban kívánom, de el se tudom magam képzelni abban a szituációban, ahol szexinek kell lenni. Úgyis béna lennék, takargatnám magam, mert nincs jó alakom. De tényleg semmi nőies nincs rajtam, nagyon undorító vagyok.

Szerintem már attól is elsírnám magam, ha valaki megcsókolna, annyira nem vagyok hozzászokva, ami másnak normális.

Csak irígykedem a menő csajokra, hogy őket mennyire szeretik, ölelgetik, csókolgatják és van nekik valaki.

Nekem soha nem lesz senkim, biztos sose fogom megtudni, milyen összebújni valakivel.

Nem igazságtalan?



2019. aug. 4. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Rakd rendbe a kulsod
2019. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Tudod az a baj veled, hogy túl válogatós vagy. Most például fogsz kapni egy rakás privát levelet, de azok közül egyikre sem fogsz válaszolni.


Hidd el, láttam már GYIK-en ilyen alakokat, akiknek nő létükre itt sírt a szájuk, de amikor megpróbáltak feléjük közeledni, akkor felszívódott.

2019. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
igaza van annak aki azt írta "rakd rendbe magad".ha dagi vagy sportolj,ha ragyás a bőröd ápold,ha nagyképű vagy adj lejjebb az igényeidből :d komolyan,hogy nézel ki? jó lenne látni,mert látatlanba nem lehet véleményt alkotni.lehet nem is vagy olyan visszataszító csak flegma...
2019. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mutass fotót, ha asszony megengedi én belógatom neked!
2019. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazságtalan. Mert te nem teszel semmit azért, hogy ne ilyen legyen a helyzeted. Inkább itt nyafogsz, és azt várod, hogy majd mindenki egyetért veled. És le lehet pontozni, de igazam van.

Fogyj le, tegyél azért hogy legyen önbizalmad, és ne másokra irigykedj.

2019. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Azoknak a nőknek, akik “jócsajok” tudod te mennyi meló van benne?

Én tudom, éltem együtt ilyen nővel...napi min 1-1,5 óra reggel, haj, smink, stb, heti 3-4 edzés, futás minden reggel, fodrász, manikűrös, kozmetikus, stb

Nem kis meló ám

2019. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

#6 ez hülyeség.

Én pl. 15 perc alatt bomba nőt faragok magamból, már ha kell hozzá a smink és a haj.

De természetesen is bomba csaj vagyok.

Jó ha eddz az ember, de ha valaki nem eddzi halálra magát akkor is lehet nőiesen szép.

2019. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:

"Jó ha eddz az ember, de ha valaki nem eddzi halálra magát akkor is lehet nőiesen szép."


Próbáld értelmezni is, amit a Kérdező leírt.

Azt írja nincs jó alakja.

Ez orvosolható edzéssel, futással.

2019. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!