Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel könnyebb egy négyest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel könnyebb egy négyest összehozni ismerősökkel, mint viszonylag idegenekkel?

Figyelt kérdés

Úgy értem melyik a jobb opció? Én azt vettem észre ismerősi köreimben kaphatóak lennének rá többen.

Ugyanis volt ilyen irányú beszélgetés, ám nyilván ez még barátok, ismerősök között is inkább tabu.

Nem hinném, ha konkretizálná az ember, azzal bármit is elrontana, hisz csak őszintén beszél, és hátha célt ér az adott személyeknél.

Ismeretlenekkel úgy gondolom nagyobb a rizikó, tehát a kettő között kellene, hogy legyen. Azaz valamennyire ismered az illetőket, mégsem túl közeliek, nehogy bármi is megromoljon.


2019. aug. 5. 14:24
 1/9 kisördög1 ***** válasza:
100%
Idegenekkel könnyebb összehozni és ha nem jól sül el akkor utána elköszöntök és nem látjátok többet egymást. Ismerősökkel meg hát 2 esélyes.
2019. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az idegenek mellet voksolnék.

1.) ha nem lesz olyan fergeteges mint tervezitek, nem kell utána napi szinten szégyenkezve a haverok szemébe nézni

2.) Vagy az előzőt tovább gondolva, nem kell a kínos találkozás miatt hanyagolni akár felbontani barátságot.

2019. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegenek jobban kaphatók ezekre, mint ismerősök.
2019. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hármasban volt részem és nagyon de nagyon örülök, hogy nem ismertem őket és azóta sem találkoztunk mert nem volt éppen egy kellemes élmény.
2019. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy azt gondold, ismerősöknél több rizikó van...
2019. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem annak idejéne egy barátnőmmel idegenekkel sikerült összehozni egy hármast, 2 csaj-1 pasi felállásban. Nem is bántam meg hogy nem ismertük a pasit, mert ha pl egy ismerős lett volna, és szarul sikerült volna, nagyon gáz lenne most.
2019. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valóban lehet jobb, ha viszonylag ismeretlenekkel kezdd az ember. Mert még akár a kapcsolatokba is bekavarhat, ha olyan ismerősöket akar belevonni az ember, akikkel amúgy is jól elvan, esetleg még jelentős vonzalom is van.
2019. aug. 5. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen ismerőseid vannak.
2019. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a párommal egy alkalommal összefutottunk egy ismerős párral akivel elég régen jó viszonyban voltunk egy swinger partin egy szál semmiben

Nagyon kínos volt mind a négyünknek egész este kerülgettük egymást a partin és beszélgettünk a párommal hogy mi lenne ha... de elvetettük az ötletet

Pedig egyikünk sem volt soha szégyenlős vagy félős az ehhez hasonló dolgok terén

Sokáig tabu volt a téma köztünk majd egy év múltán ültünk le négyesben megbeszélni a történteket

Szerintem az idegen sokkal jobb választás mert tényleg érzékeny búcsút vehettek egymástól ha nem jól sikerül a dolog de ha ismerőssel nem jön jól össze akkor nagy a baj

2019. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!