Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy jobban felizgat egy online szexchat, mint a szex élőben?

Figyelt kérdés

Mindkettőből elég ritkán jut, de valamiért sokkal izgatóbb számomra beszélni róla, mint eljutni odáig.


23/F, szóval fiúk, ne reménykedjetek


2019. aug. 5. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Lehet mert politikus vagy dumálni tudsz róla de megvalosítás már nem megy
2019. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Fura. Mondjuk tényleg izgató a szexchat. De hogy jobban mint a szex.


23L

2019. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó vagy benne? Màrmint a szexchatben? 29 nő
2019. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Nincs onbizalmad,es a neten eled ki mahad,ezzel nyomod el ezt a problemat.Tanacs:hagyj fel ezzel,csajozz be,hidd el,jobb lesz;)


Sose félj segítséget kérni!

2019. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 kisördög1 ***** válasza:
100%
Mert olyankor szabadon szárnyal a fantáziád és bármit szabad, nincsenek tabuk.
2019. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1: komolyan annyira desperate vagy, hogy még ide is politikát kell keverni? Komolyan, szerezz jobb munkát, szerezz barátokat, gondolj néha másra is, minthogy politikusok miatt frusztrált legyen az életed könyörgöm.


Egyébként nem tudom, hogy jó vagyok-e, azt nem én döntöm el. Eléggé hangulatfüggő, bár állítólag nem fogalmazok rosszul. Viszont az önbizalomhiány élőben sajnos igaz lehet, mert bár alapvetően nem vagyok túl szégyenlős, valamiért sosem érzem teljesen komfortosan magam személyesen más előtt.

2019. aug. 5. 15:54
 7/18 A kérdező kommentje:
Illetve eddig elképzelve mindig jobb volt, mint amikor oda jutottunk és megtörtént, bár valószínűleg ez az én hibám XD
2019. aug. 5. 15:57
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
#6 Akkor esetleg menj el pszichologushoz,O majd segit az onbizalomnovelesben.
2019. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már rajta egyébként, de egyelőre azért nem látom akkorának a problémát, hogy orvosi segítség kelljen.
2019. aug. 5. 16:00
 10/18 anonim ***** válasza:
A beteg sosem érzi magát betegenek, főleg aki mentális problémákkal küzd és te kérdező igen. Hogy lenne már jobb a chat szex az igazinál, amikor ott van előtted a húsvér nő.
2019. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!