Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtam csak a prosti segítene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam csak a prosti segítene vagy már az sem tudna?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy rettentően gátlásos vagyok. A lányok számomra egy külön faj, egy külön világ amibe én, egy magamfajta kívülálló nem illik bele. Amikor mellettem ültek szorongtam, féltem és hozzájuk sem szóltam. És amikor úgy éreztem, hogy engem néznek szándékosan nem néztem rájuk és távolságtartó voltam nehogy hozzám szóljanak annyira féltem. Ezek után rá is jöhettetek, hogy szűz vagyok. Ha a közelemben vannak összehúzom magamat a félelemtől. A farkam is kicsi és ezért szexelni sohasem mernék a lányokkal. Szégyellem magamat úgy ahogy vagyok minden tekintetben. Nem tudom hogy hogyan kell ismerkedni és azt sem, hogy mi kell a lányoknak. Semmit sem tudok felmutatni pedig már húsz éves is elmúltam.

2019. aug. 5. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A prosti sem segítene. Egy jó pszichológus viszont segíthet.
2019. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Rajtad már az sem tudna.
2019. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Siralmas.
2019. aug. 5. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyakorin megnyílvánulsz a gyengeségeiddel, gátlásaiddal, esetleges hibáiddal kapcsolatban, akkor az itteni "tökéletes", de amúgy maximum a való életében csak átlagos emberkék próbálnak szétszedni.

Oka: ők legalább annyira gyengék az élet egyéb területein, mint te azon, amit itt kifejtesz.

Szóval tanácsolom, hogy itt semmilyen negatív megnyílvanulásra ne hallgass, mert mind szánalmas embertől kapod.

2019. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha kicsit másképp csinálnád a dolgokat? Menj el egy pszichológushoz, sokat fog segíteni, ez a dolga, előtte nem kell szégyelned. Másrészt nem kéne félned a lányoktól, de ne a tipikus plázacicás/bulizós lányokat keresd. Keresgélj más körökben, ahol visszafogottabb, kedvesebb csendesebb lányokkal beszélgethetsz. Ne legyél félénk menj oda, szólítsd meg. Nem fog megharapni. Másrészt meg gondolj bele, egy prostival mire mennél ilyen gátlásosan? Semmire..Ha lesz valaki aki szeret, nem fog a méreted miatt otthagyni csak úgy. Tedd rendbe az életedet, még nincs késő. Ha pedig majd sikerülni fog, nagyon boldog leszel és büszke arra ahová eljutottál.
2019. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!