Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Csak én nem értem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy srác ír ki tartogatós, pisis kérdést, akkor egyből lehurrogják, viszont ha egy lány, akkor mindenki szerint elfogadott és kap vagy 30 privátot? Ennyi sok kiéhezett pasi vagy, van náluk ez ennyivel jobban elfogadott?

2019. aug. 6. 00:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem, csak lökött kérdésekre, lökött választ tudok adni 😃
2019. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

#11 "Nem, csak lökött kérdésekre, lökött választ tudok adni 😃"


Errol jut eszembe,amikor segitek,es a beszelgetes legvegen megirom neki h "Sose felj segitseget kerni!"


Erre megkapom eletem valaszat.


"Marmint kitol?"


Na,ilyenkor lehidalok😂👍

2019. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
#12 Ez jo.xD
2019. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#12 légyszi a kérdésre válaszolj
2019. aug. 6. 01:02
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
Valaszoltam,#2 valaszado voltam.Csak ha mar ennyire temazgatas lett itt,gondoltam En is mondhatok egy ket dolgot.
2019. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen a lányok bűntudatra vannak nevelve a szexualitás terén, szégyenlik nagyon, ha élveznek valamit (pl. ha pisilniük kell, gyönyörködnek bennük, vagy szexről van szó). A fiúk nyitottabbak ilyen téren.

Tehát ez nem a lányok hibája. Ilyen a kultúra, ha nem a szülők hibája, akkor az óvoda és az iskola káros ilyen téren.

2019. aug. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%
De a fiatal lányok is szeretik egymást ribinek, kur vának csúfolni már apróságok miatt is.
2019. aug. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Pedig a lányok is szokták tartani, nem csak a fiúk, sőt
2019. aug. 6. 07:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!