Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire baj ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire baj ha a pasi utál nyalni, ezért nem akarja csinálni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj. Majd ránevelem.
2019. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyeneknek minek a szex aki nem szeret nyalni/szopni?

Hol marad a kényeztetés? Előjáték?

2019. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom akkor ő sem várja el, hogy lesz.pják. Vannak olyanok, akiknek megfelel egy orális szex mentes kapcsolat, ritkán olyan is, hogy egyoldalú orál van. Meg sokan szóba sem állnának ilyen emberrel. Nekem ez fontos, van elég pasi aki megtenné, szóval nem is lennék ilyen férfivel együtt.
2019. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem baj. Nem illünk össze vele.
2019. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen sajnos, de zokon vennem ha undorodna a pasim tolem....+ en se szopnam le.

22/l

2019. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Az attól függ miért utalja mert ha volt egy nagyon rossz élménye akkor elfogadom megértem és nem erőltetem.

De ha csak lusta nyalni még nyűg neki de elvárja hogy Ő még szopva legyen mert igényli akkor abban az esetben én is Utálni fogok szopni és nem teszem meg soha neki

26N

2019. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem baj lenne nagyon, nekem teljesen alap az oda vissza kapott oral.
2019. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
A miértje érdekelne.
2019. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj
2019. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
szerintem addig amíg valamilyen módon csúcsra tudod juttatni lányt, addig nem fogja túlságosan zavarni. Vannak lányok is akik nem szeretnek szopni, de ha más módon mesterien űzik a szexet, akkor az téged sem fog annyira zavarni
2019. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!