Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van olyan, aki korábba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van olyan, aki korábban mindig csupaszra borotválta vagy gyantáztatta a punciját, de aztán visszatért a punciszőrhöz (valamilyen fazonnal)? Mi volt az oka a váltásnak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 5 éve vagyunk már együtt és néha (főleg télen) lusta vagyok mint a dög a borotválkozáshoz ezért van, hogy meghagyom egy darabig mert őt nem zavarja. 🤷‍♀️ Ja, akkor sem borotválkoztam gyakran amikor terhes voltam, mert szart se láttam odalent, csak a havi orvosi vizit előtt szenvedtem le a szőrt valahogy.
2019. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is utáltam a színét. Annyira abnormálisnak tűnt hogy vörös, hogy inkább gyantáztattam mindig. Nagyon sok exem mondta hogy milyen aranyos a vörös punciszőr, és hagyjam meg, vagy legalább annyit amennyi elég egy fazonnak. Még a kozmetikusom is mondta, hogy szép színű rajta a szőr, és ő inkább meghagyná a helyemben. Kb senkinek nem hittem, és akkor is gyantáztattam. Aztán jött egy barátság extrákkal kapcsolat, és ő is felhozta a dolgot. Akkor úgy voltan vele, hogy egye fene, kipróbálom. Megvártam még megnő, fazoníroztattam, és annyira bejött a pasinak, hogy kb egész délután a lábam közt volt a feje. Ez így valahogy adott egy önbizalom löketet, és nekem is megtetszett egy idő után, szóval ma már meghagyom.
2019. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párod nem segített be a borotválásba akkor ?
2019. aug. 6. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
#2 szerelmes vagyok beléd :P vörös és leszálló pálya ...
2019. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kenyelmesebb lett a kapcsolat, nalunk is bekovetkezett en se o se borotvalja olyan surun! Annak a szornek szerepe van celt szolgal termeszetes, a palim nem szereti ha olyan a puncim mint egy 10 eves kislanye......
2019. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!