Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket is felizgat/fe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is felizgat/felizgatott ha megláttok/megláttátok gimiben évnyitón vagy valamilyen ünnepségen a helyes tanárt (esetleg tanárokat) elegánsan, öltönyben? Szerintetek nem bizarr, hogy ezért várom már a tanévkezdést?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretnétek már leakadni szegény, tanárokról? Megértjük hogy nagyon bugyi nedvesítő tanárbáitok vannak, de már kezd sok lenni.
2019. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ezzel kapcsolatban. Biztos más téma is van ami többször felmerül, de én sem megyek oda a "idősebb nők, fiatal fiú" témájú vagy "pénisz méregetős" kérdések alá panaszkodni. Légyszi normális válaszokat. 😄
2019. aug. 6. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem De azért elpirultam olykor h jujj de jól néz ki milyen helyes de amúgy nem szexeltem volna egy tanárral se akkor se mikor jól néztem ki
2019. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De, pontosan ez van velem is!

Imádom az öltönyöket is, olyan férfiassá teszik. Remélem lesz is valami komolyabb:D

2019. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem volt helyes tanárom.
2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Na akkor öltönyben megyek évnyitóra... 😉
2019. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eléggé felszokott izgatni. Nem bizar, én is várom már.
2019. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Már megint a tanárok kérdés. Már rég nem járok suliba.
2019. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felizgatni nem izgat fel, max bizsereg a gyomrom. De ennyitől még nem lesz nedves a nuni.
2019. aug. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9.-ben volt egy férfi tanárom, még most is emlékszem, hogy mi volt rajta az első napon, nagyon elegáns, jókiállású volt. Sokáig annyira tetszett, hogy féltem bejárni az órájára. Később már persze nem érdekelt, de vicces belegondolni, hogy akkor meg majdhogynem betegesen rajongtam érte.
2020. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!