Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nôk, akik maguktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nôk, akik maguktól idôsebb férfivel szexelnek milyen szempontból döntenek így? 40F

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Mennyivel idősebb? Mert az sem mind1 hogy 5-10 évvel vagy 20,30,40 stb.


De én kizárólag érzelmi okok miatt vagy nagyon ritkán nagyon erős fizikai vonzalom miatt. De nekem max 23-24 éves fiú tovább nem....


16/L

2019. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
16/L neked még nem kéne szexelni egyáltalán.
2019. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
16L ‘nagyon eros fizikai vonzalom eseten nagyon ritkan’ :D bocs de te miota elsz szexualis eletet hogy mar tobb 40+os pasival is voltal de csak ritkan mert amugy fiatalokkal szexelsz?:D
2019. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagban a 30+-os korosztályt kedvelem. A konkrét okát nem tudom, egyszerűen velük sokkal jobban érzem magam, mint egy korombelivel, igazából a korombeli fiúkkal ki se jövök igazán.

Azt szeretem bennük, hogy érettek és olyan érdekes velük beszélgetni, mindig tudnak valami olyat mondani, amiről előtte például sose hallottam, például a munkájukról, hobbijukról, stb.

21L

2019. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
30 éves férfi vagyok. Szívesen beszélgetek fiatalabb lányokkal. Legtöbben nagyon okosnak tartanak
2019. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Èrzelmi okok
2019. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4 hozzászóló.Köszönöm szépen a válaszodat.Én is pont így gondolom,csak egy nőtől szerettem volna megbizonyosodni erről.
2019. aug. 7. 01:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy bejön nekik (maga az illető jön be nekik, és nem törődnek a korával, eltekintenek tőle, átsiklanak felette; elsiklanak mellette), vagy apukát keresnek; vagy pedig nem feltétlenül egy apukát, de egy értettebb férfit, jó egzisztenciával, meg hogy tényleg már valódi férfi, és nem még mondjuk egy kisfiú fejével gondolkodik mondjuk 25 évesen, hanem már tényleg érett a gondolkodása is.
2019. aug. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az "apukát " inkább idézőjelbe tenném, mert nem konkrétan azt , hanem hasonlót.
2019. aug. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*De egyébként tényleg simán szerelmesek is lehetnek, és nem érdekli a kora, vagy pedig annyi korkülönbséget még "el tud nézni", vagy hogy mondjam.
2019. aug. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!