Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valamennyire számít a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamennyire számít a méret?

Figyelt kérdés
Biztos a férfiak is jobban élvezik a szexet, ha nagyobb vagy vastagabb a péniszük, nem pedig kicsi és vékony, mert feszesebben érzik magukon a párjukat nem? Meg fordítva is igaz.
2019. aug. 7. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Nekem önbizalmat is ad. 18/5
2019. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, példának ha túl nagy akkor valakinek tetszik, valaki meg meg sem próbálja


23/7

2019. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen számít a méret, csak azok mondják akik nem, akiknek a szerelem elvette az eszüket és mindent elnéznek és megbocsájtanak a párjuknak, mert hát nagy a szerelem és mindent legyőz.
2019. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon is számít! Bármekkora lehet, csak kicsi ne legyen!

De majd itt mindjárt megmondják, háth de egy ujjal is ki lehet elègíteni egy nőt, aztán ezeknek mind az összese itt bolondulna meg ha nem érezhetne egy méretesebb darabot magában, behatolás címén, mert az 1 ujj, 2 hét alatt már kevés lenne. Na, ilyen a 11-14 cm is.

2019. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem 18/4,5 cm. Nagyon büszke vagyok szerszámomra. Árad belőlem a big dick energy. És ezt a lányok is érzik ;)
2019. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Seggbe nagyon is számít.
2019. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16/5.

Van amelyik lánynak már az 5cm is feladja a leckét:)

2019. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Ki lehet elégíteni ujjal meg nyelvvel de a szex egy 18cm-es farokkal eszméletlen szuper és teljesen más érzés. Nekem számít a méret.
2019. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is számít a méret! Az a nő aki mást vall annak nincs tapasztalata méretes szerszámmal! Sokan lovagolnak a hossz dolgon, pedig az átmérő fontosabb mint, hogy 20+ centis legyen. Nekem 17 centis hossz mellett 5,5 centi az átmérője, és a nők imádják. Többen is azon a véleményen voltak, hogy azért szeretik, mert jól kitölti őket. Meg míg egy kisebbel csak egyszer ment el a csajom, addig velem legalább 3x van orgazmusa az első menetben.
2019. aug. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!