Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért ennyire szexközpontú az életük?

Figyelt kérdés

Most lehet mondani, hogy a nőknek is az, de ha belegondolunk, korántsem annyira.


Néhány példa:


1. Férfi magazinok, oldalak tele vannak meztelen, nagy mellű lányokkal. A női magazinokban semmi ilyen nincs.


2. A férfi viccek 99%-a a szexről szól.


3. Ha egy videóban szerepel egy csinos nő, akkor a kommentek 3/4-e "szúrnám" jellegű, és ezek jó sok like-ot is kapnak. Olyat sose láttam még, hogy egy videóban volt egy helyes pasi, és a lányok írták, hogy "bárcsak megb*szn* engem" (ja persze mert ezért egyből r*b*ncnak könyvelnék el a lányt, mikor ezt a fiúktól természetesnek veszik).


4. Ha egy lány feltesz egy kérdést, akkor egyből jönnek a szexuális ajánlatok, még akkor is, ha azt se tudják, hogy néz ki az illető, ergo, tök mindegy, csak lyuk legyen. De olyan is volt már, hogy a kédésem abszolút nem szexuális jellegű volt, nyilván nem is ide tettem fel, mégis volt aki olyan választ adott rá. De ilyet már mások kérdéseinél is láttam.


5. A haverok között rendszeres téma a szex, köztudott, hogy a férfiak megvitatják egymás között, kit döngetnének meg, és az önkielégítés is elég gyakori téma. A lányok ezeket magánügynek tekintik, nem ecsetelik a barátnőknek, hogy tegnap este mekkorát élveztek.


6. Az igénye is sokkal nagyobb a férfiaknak. A nők között eleve nagyon sok van, aki nem maszturbál még akkor se, ha nem létesít senkivel se szexuális kapcsolatot. Akik meg igen, azok meg általában egyáltalán nem szoktak, még akkor se ha csak heti egyszer tudnak együtt lenni a párjukkal.

Ellenben a szingli férfiak átlagban napi 2-3-szor is végeznek önkielégítést, és mindennapos szex mellett is jellemző, hogy naponta egyszer legalább kiverik.



2019. aug. 7. 17:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És tudom, vannak kivételek, de a férfiak 90%-a ilyen.
2019. aug. 7. 17:25
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A leírtak igen csekély része biológia, ennél nagyobb része kultúra, legnagyobb része pedig a kérdező helytelen általánosítása.
2019. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Te ezt nem tudom honnan szedted de hatalmas baromsag:D

1) Nem csak pasiknak vannak magazinok hanem noknek is.

2) En allandoan szexualis poenokat tolok tok mindegy kivel vagyok.

3) A csajok is gondolnak arra h b..zki de jo ez a pasi max nem irogatnak nyilvanosan ilyet mert az eleg alpari lenne. Ahogy a normalis ferfiak se irnak ilyeneket nyilvanosan

4) ne abbol induljumk mar ki ami itt gyk n folyik. Sok az elettelen pali aki eloben nem kepes osszeszedni egy not se es itt probal mindenfele sz..r szoveggel csajozni de nyilvanvaloan nem jarnak sikerrel. A nok altalaban eloben jobban szeretnek ismerkedni es ha azt nezzuk megnezed hogy viselkednek egy szorakozohelyen a lanyok... eskuszom ok szedik fel a pasikat. Ennyit errol

5) noknel is rendszeres tema max nalatok nem, de baratnok mimdig kibeszelik a pasi ugyeket es a szexet is

6) nem nagyobb az igenyuk:D es mi az hogy sok no nem maszturbal. Megis kik? Ha en heti egyszer tudnek szexelni a pasimmal akkor mar nem lenne a pasim... es mi az hogy a pasik napi 2-3x verikki ezt megis kitol hallottad?:D ez total valtozo mindenkinek teljesen mas hogy mennyit igenyel. Pasikban is vannak akik sose verik ki. Es van aki szokta de ritkabban. Ahogy noknel is. Nem tudom honnan vetted ezeket a baromsagokat de lehet nem a gyk bolkene kiindulni hanem ki kene nezni a valo vilagba:D

23L

2019. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Legtöbb férfit a farka vezeti és kb ennyi illetve ösztön.
2019. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Barnabas333 ***** válasza:
68%

Mert az ember a majomtól származik. A génjeinkben van, hogy minél több nősténnyel kell közösülni az utód nemzés miatt.

A nőknek meg sajnos az, hogy csak az alfával közösüljenek.

És most lehet mondani mindent, hogy az ember nem ösztönlény meg bla bla, de én a 42 év alatt erre nem tudtam rácáfolni és ezt látom mindenhol. Ezért sírnak itt a férfiak, hogy nem lehet ismerkedni a nőkkel, a nők meg, hogy milyen bunkók az alfák, mert nem akarnak megállapodni, meg végig kefélik a nőket...

2019. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Hellmano ***** válasza:
67%
Így vagyunk összerakva ez van. Gyerek kor óta ez megy, egy férfi társaságban tényleg minden második szó a szex körül mozog, ha elmegyünk valahova egyből a seggek meg a csöcsöket nézi az ember meg azt, hogy kit tudna bevállalni stb. Ha kihuny egy férfiból ez az ösztön, akkor már bajok vannak szerintem. 40 éves vagyok és mai napig ez a lételeme az embernek. Ezt nem lehet kinőni ez kódolva van egy igazi férfi "állatban" :D
2019. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"1) Nem csak pasiknak vannak magazinok hanem noknek is."


Tudom, de azt mondom, hogy a férfi magazinokban vannak jó csajok, a női magazinokban meg nincsenek jó pasik (csak tippek, hogy hogyan legyél jó csaj)

2019. aug. 7. 17:37
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező egy majdnem aszexuális nő. El sem tudja képzelni, hogy vannak csajok akik akár napi többször magukhoz nyúlnak.
2019. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Képzeld el, nem vagyok aszxuális, sőt. Gyakran szoktam önkielégíteni, és szexeltem is már (kapcsolatban), de tisztában vagyok vele, hogy a nő társaim nagyobb része nem ilyen
2019. aug. 7. 17:42
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
AZ ember szaporodását meg kell állítani...
2019. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!