Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vékony törékeny kinézetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony törékeny kinézetű lányoknak tetszik, ha a pasi nem úgy bánik velük, mintha cukorból lennének, hanem teszteli, mit bír ki a testük?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen alkat vagyok, de nekem nem tetszene ha durva lenne, főleg úgy hogy meg sem kérdez előtte és fájdalmat okoz...
2019. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meg se fordul a fejükbe ilyen.
2019. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én törékeny kinézetű csaj vagyok, és imádom ha durván bánnak velem. Az eddigi pasijaim is inkább kisportolt, magas, nagydarab, izmos pasik voltak, mert valahogy izgat hogy én hozzá képest milyen törékeny vagyok.
2019. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Vékony, törékeny vagyok, ha úgy érsz hozzám ott marad a nyoma a bőrömön, ha beütöm magam zöld foltos leszek.

De ugye mindenki más, a felettem válaszolónak tetszik az ilyesmi, nekem nem.

2019. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen típus vagyok, és nem szeretem ha durvábbak velem vagy fájdalmat okoznak.
2019. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem ne tesztelgessen, normálisan nyúljon hozzam.
2019. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy valaki "vékony, törékeny"-e. A vékonyabb és a nőiesebb nők között egyaránt van aki úgymond submisszív, nincs összefüggésben a testalkattal.
2019. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!