Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Általában igaz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Általában igaz, hogy akivel szexkapcsolatban vagy azzal nem jönnél össze rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha rendes kapcsolatot akarnék vele nem szexkapcsolatban lennénk.
2019. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Én így vagyok vele igen.
2019. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En nem igy vagyok ezzel ...szex kapcsolatot akkor letesitek amikor nem akarok senkivel kapcsolatban lenni . Mondjuk egy 3-4eves kapcsolat utan, fel evig senkivel nem tudnek kapcsolatban lenni , de a szex az kell .

Ekkor csinalok szexkapcsolatot, de olyannal akivel amugy osszetudnek jonni .

2019. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha kapcsolatban van a nő akkor eleve már csak szex jöhet szóba nem?
2019. aug. 7. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha kapcsolatban van nekem az se.
2019. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, általában külön választom. A szex az lehet jó egy partnerrel, és szükségem van rá. Kapcsolatra nincs szükségem, és több minden kell ahhoz, hogy egy kapcsolat jól működjön két ember között.
2019. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül igaz egy csomó minden közrejátszhat
2019. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Vannak speciális esetek, én pl voltam már belezúgva egy csajba, akivel végül "csak" szexkapcsolat volt, mert ő nem akart többet. Persze ez ritka.
2019. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz és nem általános. Egy sex/szeretői kapcsolatban is elmélyülhetnek az érzések a felek között - számos párkapcsolat, sőt akár házasság is kezdődött "csak sex más semmi" alapon.

Nem kell viszont sietettni, letámadni a partnert, hagyni kell időt az érzések kibontakozására - ami vagy kialakul vagy nem, de amíg tart egy kapcsolat addig az ember érezze benne magát a lehető legjobban utána majd eldönti "elég"-e neki vagy sem.

2019. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyabbra fordulna a dolog és a nő is független, akkor nem tartom kizártnak. Legalább már tudnánk, hogy a szex jól működik! ;-)

48+Ffi

2019. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!