Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy srácnak helyes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy srácnak helyes, férfias de mégis aranyos arca van szívesebben ültök az arcára?

Figyelt kérdés

Nekem ugyanis ez a fétisem, és igazából mindig mondják milyen helyes, cuki pofim van, szép mosolyom stb.

Vajon ez előny ebben az esetben is?

Tudom h.ez nem ettől függ de nyilván van csaj, aki ilyenkor élvezi ha egy kéjes, helyes, aranyos tekintetet kap mikor ezt végre hajtja.


2019. aug. 8. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
annak ulnek az arcara aki tetszik nekik. na meg akinek eros az allvonala es olyan az alla, mint a bicikli ules. legakabbis multkor ezt nyilatkozta rihanna, vagy beyonce :D.
2019. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Nem szeretem az aranyos arcú férfiakat.

N

2019. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátom akkor mindenképp ráülök az arcára
2019. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Max a rondákra,hogy ne lássam az arcukat de nyalni úgy fognak mint a 7 szemcsét mert végre pókához jutnak...


Na jó nem trollkodom.

Én nem tudok úgy el lazulni és nem tudom ugy élvezni a dolgot

2019. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!