Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha megláttok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megláttok az utcán/kávézóban/bárban egy csinos egzotikus hölgyet (ázsiai, fekete stb) odamentek ismerkedni vagy azt gondolván úgyse beszél magyarul inkább nem közeledtek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzanak az egzotikus holgyek.
2019. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mernék odamenni, éppen emiatt, pedig nagyon szeretnék egy ilyen ismerőst. :)
2019. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már szinte mindenki beszél angolul.
2019. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oke lehet hogy mindenki beszel angolul de az nem azt jelenti hogy pl egy parkapcsolatba is belevagna ahol vegig angolul kene megosztani mindent. Hiaba beszelsz jol megsem az anyanyelved nem tudod ugy kifejezni magad stb..

Engem rendszeresen turistanak neznek szerintem pedig tok jo lenne ha tobben oda mernenek jonni, vegulis mi veszteni valoja lenne? Semmi. Max ha angolul szolal meg a csaj azt mondja jaj bocsi nem tudtam h kulfoldi vag es kesz

2019. aug. 8. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én oda mernék menni. Vagy angolul vagy németül csak beszél 🤗
2019. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Újpesten láttam egy fekete csajt, arcra nem volt megnyerő. A teste nem volt rossz. De aki arcra nem megnyerő, az felejtős. Amúgy se kellene fekete csaj. A segge nagyon jó volt!
2019. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Aki van olyan magabiztos és határozott, hogy az utcán/kávézóban/bárban leszólítson egy ismeretlen hölgyet az leszólítja ha tetszik neki, akár egzotikus akár nem.

A bunkóbbja az udvariatlanul teszi, aki rutinosabb, kultúráltabb az semleges dologgal szólítja meg és az első szemvillanás után látja érdemes-e folytatni, vagy udvariasan mosolyogva arrébbállni.

A nyelv vonatkozásában... az angol igen hasznos :) (s nem csak a "csajozáshoz/pasizáshoz")

2019. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Tetovàlt Hippivel vagyok egy àllàsponton. A fekete nőktől pl kiver a víz, az àzsiaiakról pedig süt mifelénk, hogy kizàrólag a sajàt szubkultúràjukban érzik kellemesen magukat.
2019. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezô egy szabályos agyhalott mint kiderült. Frusztráció is vannak!
2019. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos még nem volt ilyenre alkalmam, pedig szívesen megismerkednék egy csinos fekete lánnyal!
2019. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!