Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvileg jól nézek ki de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg jól nézek ki de még sem tudok barátnőt "szerezni". Mi csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Tudom hogy az a baj hogy nem nagyon megyek olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni. De pl neten nagyon sokat próbálkoztam de nem volt még egy találkozás sem onnan.

Meg sokszor azt érzem hogy nem is tudok kapcsolatot kialakítani. Sokszor nem tudom mit mondjak egy lánynak.

Most van egy szép, aranyos lány, aki nagyon tetszik, és én is neki. De nem tudom hogy lesz a belőle valami :/


2019. aug. 9. 15:46
 1/4 Hellmano ***** válasza:
100%
Mondd neki kég az ég...zöld a fű...megy az autó...csihuhuzik a vonat. stb.
2019. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy az a baj hogy nem nagyon megyek olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni."

Hát akkor miért minket kérdezel?

Netes ismerkedés elég nagy lutri, én az alapján nem vonnák le következtetéseket.

Hívd el azt a lányt kávézni. Nem kell ezt túlgondolni.

2019. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Hiába nézel ki jól, ha beszélni nem tudsz, vagy ha unalmas partner vagy.
2019. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd akkor lesz belole valami ha magabiztosabb leszel es nem fosol ennyire.. hivd el randira. Ha nehez beszelgetned akkor menjetek moziba, aztan utana lehet a dilmrol dumalni valamennyit es talan kozben feljonnek uj temak is.

Ha meg azerinted uncsi vagy akkor menj haverokkal tobbet, tortenjen valami az eletedben, jarkalj hogy legyenmirol sztorizni kesobb. Es amugy eloben konnyebbismerkedni mint neten. Neten sok csaj csak onbizalomnovelesre hasznalja a chatelest es nem is akarnak elmenni randira v hasonlok inkabb eltunnek hakomolyodik a szitu. De hajol nezel ki akkor nyugi csak tunningolj kicsit az onbizalmadon, legyel kezdemenyezo es kesz

23L

2019. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!