Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kicsi péniszre akár igény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsi péniszre akár igény is lehet szűz lányok esetében?

Figyelt kérdés
Logikus lenne, ha valaki úgy döntött hogy alkalmiban veszti el, akkor keres egy kis mérettel rendelkező palit (pl. itt), és kevésbé fog fájni neki.

2019. aug. 9. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez valami trollkamu kérdés, nem? 😃
2019. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Először is, nem a mérete számít, hanem az hogyan használják!

Másodszor a szűz (és a nemszűz) lányok nem a péniszméret alapján választanak partnert, hanem hogy mennyire szimpatikus nekik az illető.

2019. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Pont a szűz lányok szoktak hatalmas farkat vizionálni, mert fogalmuk nincs róla, hogy az fájni is tud
2019. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én a célközönséget leszűkítam azokra, akik úgy döntöttek hogy alkalmiban szeretnék elveszíteni és félnek a fájdalomtól. Szerintem azért simán lehetnek ilyen. A normális válaszokat köszönöm.
2019. aug. 10. 23:40
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Voltak normalis valaszok is ? :D
2019. aug. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!