Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen van még értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen van még értelme várnom az igazira, vagy menjek bele alkalmiba?

Figyelt kérdés
Mindig úgy képzeltem el hogy egy szeretett lánnyal fogom elveszteni. De már nem tudom mi legyen. Sajnos már kevesen gondolkodnak így:(
2019. aug. 9. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nehez kerdes,de egy dolgot Tudok mondani.Az en tesom 26 evesen talalta meg az igazit.
2019. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan hogy igazi, 2 ember van különböző vágyak, gondolatok és ezek között kompromisszumok. A mai fogyasztói társadalom faszága ez az igazi keresés.
2019. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Hiába pontozol le, ez az igazság :D

És ne gyere nekem azzal hogy de vannak akik megtalálták. Az a kivétel és nem pedig a szabály.

Egy marketing hazugságot keresel amit ez a globális társadalom alkotott meg.

Tudd meg, hogy minden kapcsolat potenciálisan lehet az Igazi és nem az igazi. Csupán a feleken múlik.

2019. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt olyan, hogy igazi. Ez a hatvanas évek szexuális forradalmának a hülyesége. Mindig érdekházasságok voltak, az intimitásra meg ott voltak a plátói, lovagi szerelmek, az ágyasok, szeretők. A társadalmi réteg legalján pedig ha 20 évesen még nem házasodtál meg, akkor agglegény vagy vénlány lettél. Ma már legfeljebb 50 év felett mondják ezt az emberre. De már akkor se mondják, mert sértő. Az igazira meg várhatsz 60 évig, nem fog eljönni. Találhatsz olyat, akivel elviselhető az ezt követő 40 év, de mivel a házasságok 2/3-a válással végződik (a maradék pedig idő előtti halállal), ezért még az se valószínű.
2019. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Beidézem egy privátban írt üzenetem, mert jól sikerült :D


"Én nem gondolom hogy feltétlenül ne létezhetne igazi, lehet hogy létezik, csakhogy ez nem olyan dolog amit így keresni kéne, hanem meg kell alkotni. Szeretet és kompromisszumok, így lehet bármilyen párkapcsolatból az igazi.

Csak az a baj hogy manapság úgy használjuk el egymást is mint egy kólát vagy egy ku$va cipőt. 2 év után jönnek a konfliktusok és ezek megoldása helyett inkább elmantrázzuk magunknak hogy "áh ő nem az igazi, keresem tovább".

Elkúrt egy nemzedék a miénk, fogyasztók vagyunk csak. Az ember is pont ugyanúgy tömeggyártott manapság mint bármilyen termék."


"Egyébként én nem találtam fel a spanyolviaszt, ez így amit leírtam a Harcosok klubja film mondanivalója kb :D"

2019. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te érzed igaz@n.
2019. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le egyéjszakás csajjal (de vékezz mert a végén elkapsz valamit mert ezek össze fekszenek fűvel, fàval). És utána ráérsz keresni az "IGAZI"-t. Ne várj vele. Én 28 éves koromig vártam ezzel a dologgal. Most már sokkal nyitottabb vagyok a csajok irányába, mert mostmár tudom mire kell számítanom ha eljutunk az ágyig a tartós kapcsolatban.
2019. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Nincs olyan, hogy igazi, az csak a Disney mesékben van. Éljél mindig a lehetőséggel.
2019. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy örökbecsű mondás: amíg az igazira várunk, addig jól érezhetjük magunkat az esélyesekkel is.

Meddig akarsz még várni? Lehet persze te vagy a mr. tökéletes, csak közben elszalad melletted az élet. A boldog élethez kell némi kompromisszumkészség, honnan tudod hogy akit alkalminak gondolsz nem derül ki róla "menet közben" hogy mégis az igazi?

2019. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincsen igazi. Apró örömök vannak és hatalmas csalódások.
2019. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!