Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet hitelesen mérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hitelesen mérni a pénisz hosszát? A rajzom alapján melyik a legpontosabb?

Figyelt kérdés

Mivel felfele és jobbra enyhén görbe a péniszem így egyértelmű pontossággal nem tudom sose lemérni, hogy pontosan mekkora. Kékkel van jelölve, amikor a szeméremcsontomtól mérem egyenesen a pénisz hegyéig, pirossal van jelölve, amikor közvetlenül a pénisz tövéhez felülről illesztem és zölddel jelöltem, amikor szintén a pénisz tövéhez illesztem a végét, de oldalról mérve.

[link]

Így különbözően mérve eltérő értékeket kapok és nagyon nem mindegy, hogy 15 vagy 16,3/16,5 cm hosszú a péniszem. Nekem legalábbis nagyon nem.



2019. aug. 9. 23:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mérd le rendes mérőszalaggal az hajlik és így pontos adatot kapsz. Problem solved
2019. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1: De a mérőszalag végét hova helyezzem? Mert a péniszem a tövénél ívesen csatlakozik a szeméremcsontomhoz és nem mindegy, hogy hova helyezem. Akár 1,5 cm különbség is adódhat a hibás mérésből.
2019. aug. 9. 23:44
 3/25 A kérdező kommentje:
Meg ilyenkor az is lényeges, hogy mások (pl. itt a gyk-n) hogyan mérik le.
2019. aug. 9. 23:45
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ruhacenti szalagot (mivel hajlékony nem merev) tedd a tövéhez és mérd vele végig és az lesz a jó méret. Nekem se egyenes. Nekem is dgörbe egy kicsit. Én így mértem le.

31/F.

De semmi értelme méregetni mert egy csaj se jár mérőszalaggal hogy lemérje.

2019. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Menjél el egy háziorvoshoz és ő leméri neked, a súlyoddal és magasságoddal együtt.
2019. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a zölddel jelölt van a legközelebb a pontoshoz, de ahogy az első írja egy mérőszalaggal simán meg tudod oldani.

Amúgy sztem ne pörögj rá ennyire fél meg 1 centikre, ha 15, ha 17 centis a farkad, mindegyik teljesen normális méret és semmi problémád nem lesz vele, legalábbis a méret miatt biztosan nem. ;)

2019. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Basszus, nem mindegy, hány centi???

Egyébként csak rakd mellé a mérőszalagot az ív mentén. Ugye tudod, hogy a hüvely sem egyenes?

2019. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#4: Meg az is kérdés, hogy ti lazán a bőr felületéhez illesztitek a szeméremcsontnál vagy enyhén be is nyomjátok? Mert hiába vagyok vékony, azért egy fél cm bőrréteg még simán ottvan amit be lehet nyomni. Szóval én is le tudom úgy mérni, hogy akár 17 jöjjön ki, de úgy is hogy 15.
2019. aug. 9. 23:50
 9/25 A kérdező kommentje:

"Basszus, nem mindegy, hány centi???"


Nem mindegy, mert ha elárulom a csajnak (ha rákérdez) utána meg kaján kislányos kíváncsisággal nekem esik a mérőszalaggal és kisebbet mér, akkor a pofámról lesül a bőr, ha kamuzással vádol meg és jól porig aláz, hogy komplexusos kamuzós kisfarkú vagyok.

2019. aug. 9. 23:52
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, szerinted mennyire életszerű az, hogy egy csaj majd előkapja ott a mérőszalagot és elkezdi méregetni? 🤣🤣 Vagy trollkodsz, vagy unatkozol, vagy mindkettő.
2019. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!