Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ez mással is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Most épp strandon voltam, amikor sétáltam és észrevettem hogy egy pasi és a barátnője mellettem mentek. A pasi nagyon bámult, erre a barátnője is észrevette aztán vágta a fejeket és lecs*szte. Lehet bunkóság, de ez nekem mindig vicces :D Ti hogy vagytok ezzel? Ennyire nem bírják ki a pasik hogy ne bámuljanak?
2019. aug. 10. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Biztosan nagy ribc vagy hogy megnézte
2019. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Én olyan helyen dolgozom, ahol külföldi emberek között kell mászkálni.

Sokan megnéznek, sok a pár.

Ma is volt egy srác a barátnőjével, nagyon helyes volt.

Eddig még nem vettem észre, hogy a barátnő felidegelné magát azon, hogy a palija ránéz valakire.

Sőt együtt bámultak inkább. :D

2019. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell ahhoz strandon lenni, hogy 1-1 pasi tekintete kicsit jobban elkalandozzon amikor a párja ott van mellette. Van is egy egészen kiváló mém erről :)

Nem a te "hibád" ne érezd magad kellemetlenül, inkább igenis töltsön el büszkeséggel hogy még azok a pasik is megnéznek akik mellett ott a párjuk (a többi meg legyen a pasi baja) :)

2019. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Ellenkező esetben is így van. Egy nagy bevásárló központban áltam a sorban a másik pénztárnál egy jól szituált pár volt a nővel szemeztem sokáig, mire észrevette az "alfahím" párja ezt és úgy leoltotta a barátnőjét nyílvánosan, azért , mert velem szemezett, hogy kb. mindenki a hisztijét kellett, hogy nézze. Szerintem kinn a kocsiban tetlegességig is fajult a dolog, mert az alfamacsóhím úgy berágott, hogy majdnem eldurrant a feje... sokan túlzásba viszik azt, hogy valaki megnéz mást szerintem. Nekem nem szólt be a figura, mert azért én sem kislegény kategória vagyok :D Meg nehéz nem észrevenni mondjuk engem a 203 cm-mel is hehe
2019. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r..bnc, mindenki bikiniben volt.. :D Istenem
2019. aug. 10. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez nem vicces. Inkább szomorú. A pasik nézzék olyankor a csajokat, ha a párjuk nincs ott. A nőknek meg nem kötelező ilyen tahóval lenni és jelenetet rendezni.
2019. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen elég sokszor. Mikor látom hogy megnéz a pasi, én is ránézek csak megszokásból. Nem azért mert le akarom csapni a pasit a csaj kezéről, csupán kiváncsi vagyok hogy ki néz. De ez megtörténik strandon, télen kabátban, akárhol. Mikor strandon vagyok nem fogok felöltözni nagykabátba mert a csávója néz valakinek. Mikor hátrafordulok és látom hogy néz valaki, kíváncsi vagyok hogy a seggemet nézi-e, vagy el akarja olvasni hogy mi van rám tetoválva..
2019. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bunkóság ha a pasi akkor nez meg mas nőket mikor a barátnőjével van.

Velem az történt hogy epp vasaroltam mikor elment mellettem egy pár a pasi rám kacsintott, de a barátnője annyira nézelődött hogy eszre se vette.

2019. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már ilyen, hogy nagyon megnéztek.
2019. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!