Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vaginába élvezéskor megduzzad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vaginába élvezéskor megduzzad a pénisz egy rövidebb időre? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát én csak fél tapasztalatból írok, mert fleshlightban csináltam ezt (ez egy szexuális segédeszköz, művagina), és élvezéskor mintha megduzzadt volna a farkam pár másodpercre, mert ugye le-fel húzkáltam az eszközt, aztán az élvezés pillanatában megállt, és ellenállást fejtett ki, aztán pár másodperc mulva már jó volt...

2019. aug. 10. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Nem duzzad meg, mitől duzzadna meg? A kezedben sem duzzad meg.

Nem kioktatás, csak javaslat, hasonló elméleti kérdések helyett érdemesebb olyat feltenni pl. hogy kell udvarolni, bókolni egy nőnek és hasonlókat, hamarabb lesz igazi p.ciban részed és hidd el ezerszer jobb mint a fleshlight.

2019. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megduzzad elélvezéskor, csak a kezeddel nem veszed észre. Exemnél is mindig onnan tudtam hogy mindjárt elélvez hogy jobban feszített.
2019. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!