Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok közeledni a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon távolságtartó vagyok. Nem tudom hogy hogyan közeledjek feléjük. El sem tudom azt képzelni hogy milyen lehet az ha szeretek egy lány és csókolózunk, kézen fogva megyünk, szexelünk. Nekem az olyan hihetetlen dolog.

Most volt egy lány aki nagyon tetszett, kicsit beszélgettünk, de még az hogy megfogom a vállat az is annyira hihetetlen lenne. Pedig nagyon érztem a késztetést de nem megy, nem tudok senkihez sem közel kerülni, na meg persze hogy ő annyira nem volt érdeklődő.


Igazából már nem vagyok szűz, de olyan lánnyal történt akit nem annyira ismertem, így "lazább" voltam, de egy olyan lányt akit ismerek, szeretek, azzal olyan elképzelhetetlenek ezek dolgok.

Miért van ez?

Bár lehet ha lenne egy lány akivel kölcsönös szeretjük egymást, és megbízunk egymásban akkor lehet hogy teljesen természetesen jönne minden, de így most nekem nagyon elképzelhetetlen. Főleg ezzel a lánnyal akivel próbáltam ismerkedni, mivel nem láttam azt rajta hogy vonzódik hozzám, meg mivel kicsit más természetűek vagyunk (én inkább ilyen visszafogottabb, szolidabb, ő meg pont az ellenkezője) de első látásra nagyon bejöttünk egymásnak.


2019. aug. 11. 13:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah, és 23 éves vagyok.
2019. aug. 11. 13:50
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Közeledj a fiúkhoz
2019. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csicuki ***** válasza:
Lehet hogy nyitnod kéne és nem hitetlenkedned.
2019. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Hová akarsz meg közeledni ? Ha szex már megvolt akkor mit akarsz többet ?
2019. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
55%
Tömegközlekedés ott ha sokan vannak elég közel tudsz kerülni bárkihez sőt, ha megcsinálod a tömegben még le is tagadhatod, hogy te voltál :)
2019. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Ne csinálj semmit. Ha meg akarod tenni, tedd meg. Ha nem tudod, ez van. Aki 23 éves korára ilyen antiszociális és társadalomképtelen, az valszeg kisgyerek korától úgy élt és úgy nevelkedett, hogy nem voltak normális emberi kapcsolatai, nem érintkeztél lányokkal, ezért nem is tudod hogy kommunikálj velünk. Ezt nem tudod levetkőzni vagy megváltoztatni csak úgy... Fordulj szakemberhez, ő megmondja tud-e segíteni!
2019. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Járjál el olyan helyekre, ahol sok lány megfordul. Pl salsa tánc, ahol több lánnyal tudsz beszélni és jobban nyitsz feléjük. De az is lehet, egyszerűen érzelmileg ilyen típusú ember vagy, hogy nehezen engedsz magad köré emberek és oldódsz föl. Lehetséges egy pszichológus segítség is sokat segítene rajtad. Elég komplex kérdés.
2019. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Fussál gyorsabban!
2019. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán érdemes nyitni a mostani nők felé, legfeljebb ürítési szándékkal. Kapcsolatra alkalmatlanok.
2019. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!