Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és még sosem vonzódtam valakihez úgy szexuálisan, hogy kívánjam. Természetesen voltak és vannak, akik tetszenek, vonzónak tartom óket, de elsősorban nem azt képzelem el, milyen lenne velük az ágyban. Sosem izgultam még fel valakire külső által. Nagyon alacsony a szexuális étvágyam is.

A leszbikusságot kizárhatjuk, hetero vagyok. Mégis mitől lehet ez akkor?

Nem azt mondom, hogy nem akarok szexelni, mert de, csak valahogy az olyan mellékes kicsit számomra.



2019. aug. 13. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert még nem találtad meg a megfelelő személyt
2019. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy kicsit aszexuális vagy. Mert gondolom minimálisan izgatnak akik tetszenek de mégsem az az erotikus vonzalom.
2019. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Még semmiről nem késtél el.

Majd fog jönni olyan férfi akit meglátsz és benedvesedsz rendesen, annyira fogod kivánni hogy majd bele őrülsz.

2019. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A nők másképp működnek mint a férfiak, nem mindig elég csak a test, meg a farok.

Például sokszor látni szexi pasikat, aki külsőre bejön, aztán ha megszólal, akkor hirtelen elszáll a rózsaszín köd és annyi.


A kérdés az kérdező, hogy ha már gondoltál úgy valakire, hogy szex is lenne benne? Mert ha igen, akkor nem vagy aszexuális. Vagy a tested kívánja, például benedvesedtél egy álom alatt, akkor megint nem vagy az.


L

2019. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs két ember akinek hajszálnyira egyforma a libidója. Valószínűleg kicsit kisebb az aktivitása. Elképzelhető az is, hogy valamilyen trauma, szexuális személyiségfejlődés során ért negatív hatás - vagy éppen nem ért, de szükséges hatás - miatt még nem kapcsolta össze "fejben" a szexualitást a valós partnerekkel.

Hogy mit csináljon? Maszturbáljon és figyelje meg mi vált ki nemi izgalmat, mire gondol közben. Ha ebben férfiak/nők szerepelnek, akkor ne aggódjon, semmi gond, előbb-utóbb lesz alkalma a gyakorlatba is átültetni és élvezni is fogja, egészségére :)

2019. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet későnérő vagy, vagy szimplán nincsenek ilyen igényeid. Nincs semmi probléma.
2019. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki! Legalább van akinek nem ez a lényeg.. 18F vagyok és én is kivánom, nem arról van szó hogy nem, de én nem tenném meg senkivel, aki nem szeret viszont és nem a hűséges párom. Bár még csak egy barátnőm volt, nekem ez is sok, egy mellett akartam kitartani.. És nem a szex volt a fő ok.
2019. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!