Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok ennyire bevállalós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ennyire bevállalós lányt?

Figyelt kérdés

Rengeteg minden vonz. Strapon (avagy felcsatolhatóssal ő dug meg), hármas, gangbang, swinger klub látogatâs, szabadban csinálni, anál, stb.

A BDSMtől, és a pisiszextől viszont undorodom nagyon.


Eropolison, Goldengaten fennvagyok, de szinte lehetetlen partnert találni. A párok is gyakran eltűnnek, vagy éppen csak egy alkalomra keresnek...



2019. aug. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Mit nyújtanál te a lánynak? Izmos, jóképű srác vagy?
2019. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Én ismerek ilyen lányokat, de nem a neten fogod őket megtalálni! Házibulikon, baráti társaságokban derülnek ki, hogy ki mit vállal be. Az is előfordulhat, hogy amúgy a lány magától nem mondja, hogy ilyeneket bevállal, de ha oda kerül a sor és olyan a szitu, akkor simán megteszi! De ezt leginkább baráti társaságokban, ahol ismeri a fiúkat, nem pedig bárki idegennek. Ha beindult a buli, egy bevállalósabb lányt simán elvittünk egy kétnapos balatoni vitorlázásra hárman, és nem hiszed el mennyire ki tudja élvezni azt a szitut!

Szóval ha a kérdés felmerül, akkor biztos hogy nem jó helyen keresel...

2019. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
fogadni mernék, hogy pocsék a Profilod ezeken az oldalakon. Semmi rendes infó, semmi rendes fénykép, semmi sorozat, semmi érdemleges ami miatt válaszra méltatnálak
2019. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol fent vagy ott kell próbálkozni, de időigényes nagyon, esetleg próbáljál meg prostikat, vagy járjál el swinger klubokba.
2019. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 lehet, bár pont a profilom az ami miatt a többség engem keres. Igyekszem figyelni a profilomra, és a visszajelzésekre róla. Eddig még nem írták egyik oldalon se, hogy valami baj lenne vele.

Nem vagyok kigyúrva, és a méretem is átlagos. Tán lehet ez a baj.

2019. aug. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!