Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Allergiás vagyok az óvszerre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergiás vagyok az óvszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A tegnapi napon szeretkeztünk párommal, gumival vedekezunk.

Viszont reggelre égő és kissé fájdalmas érzésre lettem figyelmes a hüvelyemnél.. hazaértem és túrós folyásom lett, ég. Rájöttem, hogy ez nagy százalékban gombás fertőzés. Utána néztem és kidobta, hogy ez óvszer allergia is lehet.

Egy hete voltam nőgyógyásznál, de még 1 hét az eredmenyig, mivel előtte is volt kisebb panaszom.

Valaki tapasztalt már ilyet?



2019. aug. 13. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Hánynom kell 🤢
2019. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értelmes hozzászólás volt. Gratulálok! Jutalmad egy piros pacsi, te agysebész... :)
2019. aug. 13. 16:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is lehet valami fertőzést szedtél össze. Menjél vissza a nőgyógyászhoz.
2019. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy a latexre. Vannak latexmentes óvszerek.
2019. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt probléma a gumival, akkor szerintem nem. Valószínűbb, hogy tényleg gomba. Vegyél canesten kombit, amíg nem tudsz nőgyógyászhoz jutni/nincs eredmény.
2019. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fertőzés... ha óvszer latex allergia lenne vagy síkosító allergia akkor már máskor is ezt tapasztald volna...gondolom nem most szexeltél először óvszerrel ha még igen akkor bátor kislány vagy ...


A másik hogy azonnal érezted volna a tünetet nem csak másnak...

Ha ég ,viszket csip ,bűzös ,túros folyásos van akkor az egy gyönyörű gombás fertőzés ..

2019. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
" tegnapi napon szeretkeztünk, Egy hete voltam nőgyógyásznál, mivel előtte is volt kisebb panaszom" szóval egy hete voltál orvosnál mert gond volt, viszont tegnap volt szex gumival, akkor miből gondolod hogy a gumi volt a probléma?
2019. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Onnan gondoltam, hogy nem túrós folyásom volt és nem ilyen jellegű volt! 😊

Kiváltottam azt a hüvely kapszulát, amit felírt nekem viszketes, égő érzésre. Ma elkezdem. Úgyhogy meglátjuk..

2019. aug. 13. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
En is allergiás vagyok az ovszerre. Ezert latexmenteset veszek:)
2019. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb valószínűséggel fertőzés. Az allergia szinte azonnal jelentkezik (viszkető, "száraz" égető érzés), nem egy nappal később és nem okoz folyást.
2019. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!