Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti szoktatok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szoktatok arról fantáziálni, hogy a csaj aki tetszik (de pl. nincs esélye hogy összejöjjön) le van szedálva vagy nincs magánál, és ti levetkőztetitek, és megdugjátok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy erőszak
2019. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy FANTÁZIÁLNI!
2019. aug. 14. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem,nem fantazialok ilyenrol,mert nem vagyok eroszaktevo.Akiben ilyen vagyak vannak,menjen orvoshoz,mielott egy not megeroszakol.
2019. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Volt már hogy hasonlót képzeltem el, de valóságban nem tenném meg nyilván.
2019. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Általánosban unalmasabb órákon képzeletben végigdugtam az összes lányt az osztályban :D
2019. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy élmény lehet olyan nőt dugni, aki nincs magánál. Nem, nem szoktam ilyesmiről fantáziálni.
2019. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Tisztelem annyira a nőket hogy még fantázia szinten se jutna eszembe. Rengeteg normális nő van, ha nincs esélye hogy összejön akkor keresek mást 🤷🏼‍♂️
2019. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy leszedált, öntudatlan ahogy a jog fogalmaz "akaratnyilvánításra képtelen" nőt dugni bűncselekmény, de ezt te is tudod.

Egyébként egy magatehetetlen, visszajelzésre képtelen nőt dugni kb. akkora élvezet mint egy guminővel csinálni. Ha a mélyére nézel a fantáziádnak akkor abban sem csak az jelenik meg, hogy fekszik mint egy darab fa, hanem az, hogy visszajelzéseket ad és tudat alatt arra vágysz, hogy valahogy mégiscsak tudatánál legyen valamennyire és engedje, élvezze.

2019. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

volt néhány ilyen fantáziám, de nagyon pocsékul éreztem magam utána és nagyon hamar abba is maradt.

Átváltott inkább arra, hogy annyira begerjesztettem, hogy habár nem gerjedt eredetileg rám, akkor nem bírja ki és meg kell kapnia engem

2019. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Lehet túl sok bdsmes könyvet olvastam, vagy túlságosan áldozat típus vagyok, de nekem tetszene ha egy pasi annyira szenvedélyesen szerelmes belem, hogy képes legyen ilyenről fantáziálni/ilyensmit megtenni

19/l

2019. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!