Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársak! Ha poresz nézés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ha poresz nézés közben ilyet látnátok mit reagálnátok? (én konkrétan majdnem hánytam)

Figyelt kérdés
Szóval épp csak benéztem az egyik oldalra és azt vettem észre hogy egy szőke csaj egy feka (itteni kifejezéssel "néger") fószer seggét nyalta.🤢

#N_betűs_szó
2019. aug. 14. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálam ez nem bőrszín függő hogy én ettől rosszul lennék.Nekem mindegy lenne hogy milyen fószer seggét nyalja undorodnék tőle
2019. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én el is hánynám magam ha ilyet látnák.Pedig lány vagyok.
2019. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudja a lány hogy így könnyen elfertőzheti magát mindenféle parazitákkal?
2019. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Hmmm... Kettős mérce?

A csajnak seggböl szájba mehet, de a popsinyalás már tabu?

Én spec szeretem, ha a párom nyalás közben arra is elkalandozik...

2019. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok és nemrég kattantam rá az ilyen videókra. Először én is ledöbbentem, hogy csinálnak ilyesmit. Most meg már kicsit izgat is. Viszont fogalmam sincs, hogy a valóságban képes lennék-e tenni ilyet, vagy élvezném-e. Persze nagyon fontos az alapos tisztálkodás.
2019. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyenkor mindig abba gondolok bele hogy majd az apja mit szól ha látja. És ez felizgat
2019. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én a pici, szőke, ránézésre ksikorú lányka - nagyfarkú állatias kinézetű és viselkedésű néger kombótól hányok be, egyszerűen betegesnek tartom.

De maga az anáis izgatás számomra elfogadható, sőt, több barátommal is probáltam már, és megfelelő higiénia mellett következménymentesen élvezhettünk mindketten.

2019. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Pfúj...és mindegy milyen szinű segget nyal .
2019. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, én sem szívesen látnálak téged, ahogy élvezkedsz, de mindenkinek más az igénye, ezt el kell fogadni
2019. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
erotikus es szexi,ugyanis tele van idegvégzödéssel és nagyot lehet élvezni töle
2019. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!