Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, kinek mi a fontosabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kinek mi a fontosabb?

Figyelt kérdés

Kinek melyik szàmít jobban? A pénisz hossza, vagy a vastagsága?

Kort is írjatok, meg centit.


( tudom, hogy viszonylag sok ilyen kérdés van, de hátha többen válaszolnak erre. Szóval negatív kommentet ne írjatok )



2019. aug. 15. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha hosszú meg vastag is, hidd el, nem fognak elutasítani:)
2019. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Számomra inkább az, hogy hogyan tud bánni vele. N/27
2019. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az a gondjuk, hogy hosszú és vastag fasszal legtöbbször kevés ész és gyengédség jár. Ezért vagyok én ilyen hülye tuskó...
2019. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Atlagos hosszú, átlagos vastag
2019. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
A nőknek az a legfontosabb, hogy azt a péniszt ki hordja és hogyan tudja használni.
2019. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hossza, 18 centi minimum legyen.
2019. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy ne legyen 16-17 cm-nél hosszabb és ne legyen túl vékony se. Mindkettő fontos, mert túl hosszúval nem tudok tövig egybeolvadni, ha nem elég vastag, akkor nem tölt ki és kisebb az élvezet.
2019. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!