Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, szerintetek ez belefer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, szerintetek ez belefer es elvezitek vagy inkabb hidegen hagy es nyugodtan csinalja a parotok mert ha neki jol esik akkor miert ne?

Figyelt kérdés

Szoval par eve kiprobaltam az akkori baratnommel, hogy mikor oralisan kenyeztetem akkor kicsit lentebb is megyek tehat a popsijat is nyalom. Ez engem baromira izgat es hihetetlenul jol esik. Tulajdonkeppen a fetishem is lett.

Azota szinte az osszes baratnomnek csinalom, kifejezetten sosem kertek de nem utasitottak el sosem, egyszer mondtak “csikis” ezen kivul semmi.


Kutyapozban is ami elott behatolok szoktam puszilgatni a feneket es akkor a popsilyukat is megcsokolom.


Nektek mi a velemenyetek errol, szerintetek oke? Kedvelitek?


F26



2019. aug. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne csinálni, akkor nyugodtan.
2019. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna.

Nem szeretem ha a pàrom ott matat. Volt màr rá példa, hogy kèzzel oda ért és le is àllítottam rögtön.

Nekem kellemetlen és nem szeretem.

Viszont ahàny ember annyi szokás.

Van aki szereti.:)

2019. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel baromira érzékeny (jó értelemben) a fenekem és az ánuszom, így imádom és nagyon felizgat ha ott is kényeztetnek. Kértem is pasitól, de nem mind csinálta. Piszkosnak gondolták fürdés után is.
2019. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, ha a pasi előtte kicsit oda nyal.
2019. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A szexben mindent szabad, ami egészségre nem ártalmas, jogszabály nem tilt ÉS mindkét ember élvezi. A nők ánuszának orális ingerlésével kapcsolatban elég vegyes a kép, van aki elutasítja, van akinek kb. semleges/enyhén kellemes, s van aki kimondottan szereti.

Az, hogy az adott partnere szereti-e a legbiztosabban úgy tudja meg, ha megkérdezi, vagy együttlét során óvatosan, fokozatosan elkezdi és figyel a reakcióira (ha furán "néz" akkor megmondja, hogy ön szereti). Teljesen mindegy mi az "átlag" a nők mekkora része szereti, az fontos, hogy az adott partnere szereti-e, ennek függvényében csinálja/ne csinálja. Egészségére és ne felejtsenek el védekezni :)

2019. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Domi-nika ***** válasza:
100%

#5

Lányoktól kérdezi. Te lánynak érzed magad?

2019. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha a parom szeretne csinalni akkor orulnek, izgato tud lenni eleg erzekeny ott lent, viszont csakis jo alapos furdes utan stb. Ha olyan parom lenne aki elutasitana ezt, azzal se lenne problemam, meglennek nelkule
2019. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!