Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
jövöhéten megyek urulogushoz es ő nő és elég jol nez ki ciki lenne ha fel állna?
2019. aug. 16. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem ciki.Figyi,nyilvan ha megvizsgal fel kell allni neki a szekbol.
2019. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod te lennél az első, aki álló farokkal látogatná meg?
2019. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de sztem abban a helyzetben nem fog felállni nyugi.
2019. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Látott ő már mindenfélét, előtte ne szégyelld ezt a teljesen természetes testi reakciót.
2019. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, látott már elég ilyet, pont nem fogja érdekelni.
2019. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én a múltkor a belgyógyászaton voltam ahol a doki felnyúlt a seggembe (az ujjával) és férfi. Előtte még soha senki és heteró vagyok. Mikor kihúzta láttam hogy szaros a kesztyű és még csak nem is borotváltam le a lukam körül mert nem gondoltam, hogy fel fog nyúlni.

Nah mi a ciki? Amúgy szerintem nem fog felállni neked mert zavarban leszel. Ha meg feláll akkor se izgasson, ő orvos.


24/F

2019. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Eszembe jutott egy másik sztori mikor kicsi voltam. Megsérült a péniszem. Kórházba kerültem és katételt kaptam.

Az ápoló nők minden nap lekezelték a sebet, reggel. Gondolom ismerős számodra a reggeli merevedés. Akkor amúgy nem zavart mert kicsi voltam és nem izgatott :D

Utána még fotózták is tanulmányozásra, gondolom az egyetem részére. Szóval valahol az orvosin ott mutogatják több száz ember előtt a kis p*csömet, remélem arc nélkül.

2019. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as, őőő kis gyerek voltam pontosan nem emlékszem. De biztos volt beleegyezés a szüleim részéről. Nem kérdeztem őket, de azt tudom, hogy nem csak az orvos állt akkor ott mellettem hanem orvostan hallgatók is.
2019. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szoktak fotókat csinálni az érdekes esetekről oktatási célra.

Ha nem tennék, soha nem fejlődne az orvostudomány.

2019. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!