Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti szeretitek ha egy lány szeret szopni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány lelkesen szop és tudja is, hogy hogyan kell jól szopni akkor is elkezditek irányítani, megfogjátok a fejét vagy inkább hagyjátok, hogy csinálja amit szeretne?

2019. aug. 17. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Kombinálva. Néha hagyom, hogy nyalja-falja, máskor ráfogok a fejére és megfarkalom a száját. 🙂
2019. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 xKakashix ***** válasza:
91%
hát az még önmagában kevés ha szeret szopni, de ha lelkes és ügyesen csinálja akkor nagyon jó, akin látom, hogy tudja, hogy mit csinál azt szoktam hagyni, esetleg összefogom a haját és aki bírja a torkozást annak szívesen nyomom le a fejét tövig :D
2019. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Igen én megfogom a fejét,de azért hogy hagyja abba.


Ugyanis nem izgat és emiatt felesleges időpazarlásnak tartom az egészet.


F/41

2019. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, hát persze. Nem szoktam megfogni soha senki fejét. Inkább a karját vagy cicijét simizem.
2019. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!