Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig normális a durvább szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális a durvább szex?

Figyelt kérdés

Nálatok mi az a pont ami már sok?


Láttam egy jelenetet egy filmben, amiben a férfi az ágyra dobta a nőt, majd elkezdte leszaggatni a ruháit... ami izgatóan hatott rám.

Aztán fojtogatni kezdte, ami már nem tetszett.

Tehát a férfi a nő akarata ellenére közösült vele.



Van akiknek a fojtogatás is izgató?

Meddig normális?


2019. aug. 17. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Fél hétig-háromnegyed hétig az. Héttől nem az.


Milyen kérdés ez? Kinek mi a határ, az még egy kapcsolaton belül is változik, nemhogy egy életen belül.


F, 36

2019. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen,van akinek a fojtogatas is izgato.Meddig nor.alis?Nos,van egy bizonyos tarsadalmi megiteles,de ha a partnered is elvezi,szerettel csinalja,ami teged izgat,akkor a ti reszetekrol normalis.
2019. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 érdeklődő35 ***** válasza:
Amíg minden résztvevő élvezetét leli benne
2019. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem izgato ha egy ferfi rateszi a nyakamra a kezet es megszoritja kicsit, es ezzel imitalja a fojtogatast, persze nem erosen es nem az a cel hogy bantson.
2019. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fojtogatni nem szoktam, de finoman markolom a nyakát, úgy hogy nem okozok neki fájdalmat, fulladást. Onnan hüvelykujjamat szoktam belenyomni a szájába finoman hogy szopogassa kicsit és mélyen a szemébe nézek. Közbe másik kezemmel finoman behelyezem neki lent és figyelem a reakcióit.

És ha minden oké akkor keményen pumpálni kezdem először lassan aztán egyre gyorsabban.

Tovább nem írom.

2019. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a lényeget nem írtam.

Nyilván addig normális, amíg a csaj nem kezd el hadonászni, hogy hagyjam abba...

2019. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonymousreview60 ***** válasza:

Amíg az alábbi feltételek mindegyike fennáll:

1. Közös beleegyezés.

2. Nincs maradó károsodás.

3. Legalább az egyik fél szexuálisan élvezi.

2019. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt a folytogatast amigy nem ertem. Nehany nő erre elvez de szerintem ez is valami fetish. A normalis szo nagyon valtozo. Mert van akinel egy seggrecsapasert szakitt veled meg be is perel mas lany meg csicskaz hogy mivan csak ennyit tudsz.
2019. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Tudod mi tetszik nekünk nőknek a fojtogatásban?

A férfi erő. Szeretjük érezni az erőt.

Persze csak finoman. Hogy azt érezzük hogy bármit megtehetne velünk, el is pusztíthatna, és az az izgató az egészben, hogy annak ellenére hogy megtehetné, nem teszi.

Amúgy szerintem is fura, de ez valahogy belénk van kódolva.

2019. aug. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5# jobb is...🙈🔥🤟🏼🤪
2019. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!