Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt aki örült hogy a férje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki örült hogy a férje Öt választotta miután kiélte magát a szexpartnerével, vagy többel is?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
eleg melyen kell lennie valaki onbecsulesenek ha ennek meg orulni tud
2019. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vajon hány férfi örül, ha egy nő őt valasztotta, miután kiélte magát egy rakat másik pasassal?
2019. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem aláznám így meg magam.

Ha úgy érzi hogy nem vagyok elég neki és szüksége van egy vagy több szexpartnerre, akkor nekünk onnantól kezdve semmi dolgunk egymással.

2019. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Azt nem írta, hogy ez párhuzamos dolog volt. Én legalábbis úgy értelmezem, hogy a kiélés előbb történt, mint az ismeretség.

2019. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önbecsülés, vagy adu kártya az örök tenyéren hordozáshoz???
2019. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!