Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép péniszt izgatónak tartjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép péniszt izgatónak tartjátok?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nem azokhoz szól, akiknek "mindegy milyen, csak tudja használni". Nem is a gyerekesen elfogultak demagógiájára vagyok kíváncsi, akik azt mondják: "a barátomé szép, mert őt szeretem".


Itt kérem csak egy szervről -és annak esztétikájáról- szól a kérdés.


Tehát ha megláttok egy falloszt állva, ami tetszik, arra felizgultok? Számít az, h élőben, vagy képről látjátok? Mennyire izgultok rá? Épp csak megnyaljátok a szátok szélét, vagy van akinek elkezd lüktetni a puncija is?


Csak hetero/biszex nők válaszát kérem. Lehetőleg kort is írjatok. Köszönöm



2019. aug. 18. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én szeretem a szép péniszt, ami arányos a férfi többi testrészével is, főleg ha ápolt és szép az a pénisz.
2019. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem számít a kinézete is. Láttam én már olyat is ami állva úgy nézett ki mint egy krumpli. Elment minden kedvem amikor megláttam. Ellenben egy szép hosszú merevedő pénisz láttam olykor kicsordul a nyálam és fantáziálok. 22/N
2019. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem izgultam fel csupán egy pénisz látványától. Magában nekem nem esztétikusak, nekem kell hogy legyen valami plusz, hogy beindítson. De szerintem a lányok nagy része így van ezzel.

L19

2019. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az hogy szép, önmagában nem elég hogy felizguljak. Sok szépség van az életben, de nem izgulok semmire csak mert szép. A nők nem ennyire vizuális típusok.

Nevezhetsz gyerekesnek, elfogultnak vagy demagógnak, nekem ahhoz érzelmek is kellenek hogy egy szép pénisztől felizguljak.

Ha idegen a gazdája, vagy nem érzek iránta semmit, akkor semleges érzés ránézni. Mintha akármilyen szervet néznék, csak az emberi test egy része.

Ha viszont szeretem a gazdáját és tényleg szép, akkor egész nap nézegetném, isteníteném, játszanék vele. És olyankor a farokképeknek is örülök, már maga a kép is felizgat.

2019. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem rondák a péniszek, mint a fene. De a puncik is. Szóval nem izgulok fel egy pénisztől. Attól még nem vagyok aszexuális, imádok szexelni.

30N

2019. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, lemaradt, 31N
2019. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Önmagában egy pénisz látványától nem izgulok fel. Vannak szebbek és csúnyábbak, de magában egyiket sem találom erotikusnak.

Sajnálom, hogy gyerekesnek és demagógnak tartod azokat a nőket, akik szerint a körítés fontosabb, mint maga a pénisz, mert szerintem igencsak sokan vagyunk.

2019. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy pénisz látványa kevés ahhoz hogy izgalomba jöjjek.

Akár képen, akár eloben látnám. Ha "idegen a gazdája" az csak egy testrész. Es csak attól mert szép (mivel nyilván vannak szebb es kevésbé szebb férfi nemiszervek) nem kívánnek meg egy pasit.

21/L

2019. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!