Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szűzkurv4ság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szűzkurv4ság?

Figyelt kérdés

Ha viccelődök fiúkkal (akiket csak netről ismertem meg az adott játékban és a világ kb másik felén élnek) arról hogy pl aki többet öl egy videójátékban annak küldök egy nudeot. Nekem ez eddig tök természetes volt hogy semmi gond nincs vele amíg mindenki tudja hogy egy vicc, de valaki azt mondta hogy az már annak számít nála. Sose küldök senkinek és ha valaki túl lő a célon akkor mondom is neki, meg persze nem mindenkivel van ez, a legtöbben tök normális dolgokról beszélnek, de néha van ilyen és szerintem vicces.

19/L


2019. aug. 19. 01:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mármint küldesz magadról egy meztelen képet?
2019. aug. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyszerűen nincs életed.
2019. aug. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy nem küldök, még sima képet se. Csak a hangomat hallják és semmi több.
2019. aug. 19. 01:42
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez szimplán gyökérség, kéne neked már egy d*gás
2019. aug. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De indokoljatok is légyszi, ne csak szidjatok.

És kösz megvagyok anélkül is, ezek csak viccek.

2019. aug. 19. 01:44
 6/23 A kérdező kommentje:
!!!! Ezt kihagytam, enélkül elég máshogy hangzik a dolog: nem én hozom fel a témát hogy figyu kinek kell pucér kép rólam hanem ők szokták, én sose kezdeményezek ilyet, elviccelődök bőven más dologról is :)
2019. aug. 19. 01:46
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
Melyik játék? :D
2019. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Siege, mi más.
2019. aug. 19. 01:49
 9/23 anonim ***** válasza:

Mi más? :D


Rainbow Six Patriots lebutítva...

2019. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értve mi más hogy hol ilyenek még az emberek. Más játékban mindig barátságos, jófej emberekkel beszélek itt meg mintha egy kanos óvodás csoportot sóznának a nyakadba, bár én elnevetgetek mindenen.
2019. aug. 19. 01:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!