Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szexeltetek már pénzért?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem még.
2019. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Első, majd összejön az, utána meg beindul az üzlet, ne félj!
2019. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem bántam meg, abban az életszakaszban máshogy nem lett volna elég pénzem.
2019. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2019. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen de nem hirdetésem volt fennt az interneten.
2019. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
En csak hozzatennek a kerdeshez mert erdekes tema, hogy jon erre az elhatarozas? Egy ajanlat ami kihuz godorbol? Vagy mikent jon ez a gondolat?
2019. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Munkanélküli voltam, hiába kerestem munkát, hiába adtam be ezer és egy helyre az önéletrajzom, sose hívtak vissza. Nem akartam éhenhalni.

Amint lett munkám, felhagytam ezzel az életmóddal.

2019. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

Úgy jön ez a gondolat, hogy pl a szüleid nem vagy minimálisan támogatnak anyagilag, de te szeretnéd elvégezni az egyetemet, viszont a havi 60 ezer mekis diákmunkából nem nagyon tudnál megélni. Így jön a gondolat, hogy ha már jó testem van, hasznát veszem.

2019. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Még szűz vagyok, szóval nem is szexeltem, viszont nem állítom, hogy nem tenném meg legvégső esetben. Szoc. gondozónak és ápolónak tanulok, arra az esetre, ha gyorsan kéne munkát szereznem, és jó is vagyok benne, máskülönben messziről kerülök a szakmát, a sötét oldal nagyobb terjedelemmel bír nálam a világosnál. Akármennyire apuci pici lányának fog ez hangzani, amíg apám él, és utca közelébe kerülök, inkább megyek vissza kislányba és kérem anyagi segítségét és költözök haza, ha addigra elköltöztem, minthogy pénzért szexeljek vagy szopjak. Halála esetében viszont, ha tényleg nem találok semmilyen megoldást, mert a balszerencse velem van és az eü-ben sem találok semmit, lehet, hogy szexelnék pénzért, de akkor számolnom kéne az utána járó örök szégyennel és bűntudattal, ugyanis az erkölcsöm és a büszkeségem igen magas... De a lehetőséget nem zárom ki. Biztos isten nem kerülök utcára. Inkább a halál.


18/l

2019. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ennyire sose leszek megszorulva.
2019. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!