Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnem hallani a velemenyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem hallani a velemenyeteket es a tapasztaltaitokat, ki mit gondol errol?

Figyelt kérdés

Ferfi vagyok, es elkezdett izgatni a dolog, bar sohasem probaltam, hogy oral kozben a no kicsit lentebb is menjen a nyelvevel (gatam/fenekem) kiszeretnem probalni de azert ezzel felek eloallni barkinel is. Nem egy hetkozanpi dolog szerintem es raadasul elegge perverz is. En a parnereimnek szoktam kenyeztetni a feneket oral kozben.


Szerintetek?



2019. aug. 20. 15:21
1 2
 11/15 StevenUp ***** válasza:

ma 15:30

Nyugi nekem se... Nem vágyom arra higy egy nő lefetyelje a s**gem környékét :)

De nem vagyunk egyformák...

2019. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Látod a 3.-nak tetszik, irhatsz neki.
2019. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A férfiaknak ott az erogén zónája

31/F.

2019. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem végre egy pasi, aki nem azt mondja élből a popsis dolgokra hogy "ezt nem mert b#zis", mint egy korlátolt csőlátású homofób.

Én imádom ott is kényeztetni a pasikat, alap az orálnál, azt az élvezetet elég látni ahhoz hogy nekem is majdnem jó legyen;) Ha szerencséd van kifogsz egy olyan hozzáállást mint én.

De dobd csak be nyugodtan, ha nincs olyan szerencséd legfeljebb azt mondja hogy nem, nincs veszítenivalód. Aki viszont az őszinte, nyílt kommunikáció miatt szakítana veled... hát azzal jobb is hogy nem vagy együtt.

19L

2019. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem rendszeresen csinálja a barátnőm, meg is szokott ujjazni, remek móka. Nem vagyok se biszex se meleg, persze a homofób idióták szerint igen. :)
2020. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!