Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki hogy 28 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki hogy 28 évesen nem volt senkim, és szűz vagyok? Nagyon félénk vagyok, lehet így halok meg? F

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem ciki, sőt, én büszke vgyok rád! Csak így tovább!
2019. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
nekem beteheted
2019. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki. 26/L szűz
2019. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Én is 28 voltam amikor elveszítettem

31/F.

2019. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a lényeg hogy "ciki" vagy nem hanem hogy neked ez mennyire felel meg.Mert most hiába nyugtatgatod magad azzal hogy pár ember itt azt írja hogy nem az.Miközben te meg szeretnél kapcsolatot.Ha szeretnél párt akkor tegyél érte de ne azért mert ciki v nem hanem mert te ezt szeretnéd.Ha meg te nem bánod hogy így van akkor meg ne zavartasson hogy ciki e vagy nem.De mint írtam erre nem lehet mondai hogy ciki e vagy nem valakinek az valakinek nem.Az számít hogy neked mi.
2019. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg még elég sokáig fogsz élni, szóval időd az bőven van rá.

Ha egy faluban laksz, akkor hátrányból indulsz, de ha egy városban, ahol vannak lányok is, akkor elég csak kimenned oda, ahol szoktak időzni.

2019. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Akkor ezt buktad. Kb biztos hogy nem fogsz szexelni.

Ez már nem ciki. Ez már mentális betegség.


36/f szűz

2019. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Mit teszel ellene?mármint próbálkozol ismerkedéssel?A jó nő olyan mint a baj,nem jár egyedül. Szóval maradnak az átlagos csajok akikkel Dunát lehet rekeszteni. Tehát van miből választani,a kérdés már csak a hogyan. Mint a férfiak a lányok is vizuális alkatok,tehát lényeges a külső megjelenés,ápltság,ruházat és kiegészítők. A sportos külső előny.Kocsi -ha márkás már önmagában pinamágnes. Kommunikáció-nem árt ha megtudsz szólalni lányok jelenlétében,ha humoros vagy előny.Legyél laza,természetes. Prostituált-igazából ez kellene neked pár alkalommal,önbizalom növelő,és nem lesz akkora a drukk.Végezetül tudnod kell hogy bármilyen jó csaj legyen is valaki ugyanolyan büdöset szarik mint bárki más. Szóval nincs varázslat,csak menj oda,szólítsd meg,és hagyd hadd menjenek a dolgok maguktól. Mi a jó tökömre vártál eddig?
2019. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 36eves szuz komolyan mentalis betegnek nevezte a 28 evest? 😂😂😂
2019. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9 persze mivel én tudom hogy mit el át. Ti nem tudjatok .

Olyan tanácsokat adtok amiket minden ember tud.

Minden normális embernek megy az ismerkedés kisebb vagy nagyobb eredménnyel. Akinek sehogy nem megy az mentálisan/ lelkileg sérült . Ezen nincs mit szépíteni és akkor se fog változni ha ti idesz-játok a spanyol viaszt. Amiket tanácsoltok azt egy normális 16 éves is tudja. Én is tudom . De soha nem fog sikerülni megcsinálni.

2019. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!