Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy kell jól puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy kell jól puncit nyalni? 40 felettiek válasza érdekel elsősorban . Persze fiatalabbak válasza is érdekel. Kort írjatok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzéssel és élvezettel. :)
2019. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kéne kérdezni, aki csinálja? :D
2019. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van aki keményen bedugosan és van aki óvatosan ép hogy megnyallintva
2019. aug. 20. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem ahogy párom csinálja. Finoman kezd puszilgatni, a belső combomat, majd a puncimat. Amikor elkezdi nyalni, először finoman, puha nyelvvel kezdi, úgymond lefetyel mint a kutya :D aztán bedugja a nyelvét és ott bent mozgatja, közben a kezével a csiklomat izgatja. Utána a csiklomat nyalogatja pici körkörös mozdulatokkal, akár szivogatja is bár nekem nagyon érzékeny ilyenkor már szóval azt csak óvatosan. Úgy szoktuk befejezni hogy két ujjat bedugja és mozgatja, közben pedig nyal. Imádom.
2019. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szeretem, ha finom nyelvcsapásokkal kezdi, majd széthúzza és egyre erősebb nyomást fejt ki a puncimra. Aztán monoton tempóval, felfelé irányuló mozdulatokkal nyal ameddig el nem élvezek.
2019. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lány vagyok, de azt tapasztaltam, hogy mindenki máshogy szereti, vagy legalábbis nem mindenki ugyanúgy. Ezért itt hiába kérdezed, meg kell keresni a legjobb módszert az aktuális partnernél
2019. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!