Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon magas,180cm,nagy,feszes mellei vannak,szép arca,homokóra testalkata,nagy kerek,feszes popsi,szép vékony lábak.


Szeret barátkozni,rengeteg barátja van,imádja az animéket,futballt,szeret főzni,nagyon üzyes festészetben,nagyon okos,művelt,nagyon jól fut,nagyon népszerü lány,mindenki kedveli,viszont van egy hibája.


18 évesen szűz.



2019. aug. 21. 10:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
52%
Össze, de csak akkor ha kedves is. A hülye foci kedveléséről viszont le kellene szoknia.
2019. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tiltott, volna valami miatt, akkor én kíváncsi lennék rá, de így nem tudok írni. 40f
2019. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!
2019. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Össze persze😄
2019. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem követem a kérdést szóval ne irjatok, de ha ennyire a külsőre megy, és a szüzességet egy hibának látja, ilyen ribivel az életbe nem jönnék össze. 18F

Soha..

2019. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
LOL. Kiemelted a pozitív tulajdonságait, negatívat egyet sem. Öntelt nőkkel biztos nem jönnék össze.
2019. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem. A magas lányok nagy lábon is élnek, én meg rühellem a 42-es rocsót kerülgetni az előszobámban. -))

Viccet félretéve, a családunk férfitagjai generációk óta az alacsony csajokra bukik. A 2m-es nagyapám is a mindössze 142centis nagyanyámat választotta, apám is így keresett párt, én magam is a pöttöm csajokért tudok megveszni, mint ahogyan a fiam is.

2019. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27: Egy 142 centis nőt önszántadból választani bőven fétis kategória, pláne 2 méteresként. De azért köszönjük a hibbant családod bemutatását, nagyon izgalmas olvasmány volt
2019. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az én olvasatomban a fétis valamilyen, a hálószobába tartozó elhajlást jelent, kedves utolsó. A nagyszüleim pedig ország-világ előtt egymást elfogadva élték le az életüket.
2019. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem ezeken mulik, hanem a kémián..🙂
2022. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!