Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel nehézkesebb a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel nehézkesebb a szex egy kövér nővel?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok lovagló pózban csinálni? Nem nehéz a nő súlyát tartani? A nagy fenék nem nehezíti meg, hogy a férfi könnyen férjen hozzá a hüvelyhez?
2019. aug. 21. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Asszony sem vékony,de egy kicsit ducibbal kipróbálnám szívesen. 😋
2019. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Sokkal sokkal nehezebb. Akik azt mindjak hogy nem számít meg technika azok akik azt hajtogatják hogy a kis méret is jó. Egyszerűen nem igaz! Egy 100+kg testtel mozogni helyezkedni nem lehet úgy mint egy normál 50-70kg mert ott van mindenhol az a +30+kg . A legtöbb pozt nem lehet megcsinalni , fárasztó és igen sokkal nagyobb méret kell hogy egyáltalán be tud dugni. A kövér szex az egy gyenge vázlata az a normál / sóvány szexnek
2019. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
A normál testű nőknek se elég a kicsi😃 de miért is lenne? Érthető hogy nem!
2019. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem nehézkes. Lovagláskor a nő térdén van a súlypontja, Te a combjai között vagy - hogy úgy mondjam átível fölötted. A nagy fenék sem nehezít semmit, sőt ... engem rohadtul beindít ahogy gömbölyödik előttem.

Nem nehézkes és nagyon élvezik - jobban mint bármelyik csoffadt faf*nia! Imádom a husis csajokat, nem egynek fizettem már, hogy feküdjön le velem. Kinyalom őket, akkora orgazmusuk van, mint az állat! Ne értsd félre, nem azért mert olyan profi lennék, hanem mert kegyetlenül át tudják élni ezeket a dolgokat. Nincs szebb, mint egy husi csaj orgazmus közbeni reakciói, vagy a csillogó tekintete ahogy rám néz utána! AAAAaaaaa, megveszek értük!!!!!

2019. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

A nonek nehezebb inkabb. Tulsullyal nehez mozogni jobban izzad hamarabb elfarad kevesbe aktiv (van kivetel de keves). Lovaglaskor nem rad nehezedik hanem terdel igy teged nem veszelyeztet h osszenyom vagy nem tudom mire gondoltal:D hogy nagyobb farok kell e? Meglehet. Par centi zsirreteg azert tuti van a combtő/ punci felett is.

En sajat magamon is tapasztaltam hogy mikor (egy betegseeg miatt) hiztam 10-15kg ot (80kg voltam a 170cm hez) teljesen kifaradtam szexnel es lomhabb voltam ugymond. Most 65g vagyok ujra es osszehasonlithatatlanul nagyobb az energiaszintem az allokepessegem es szivesen pattogok cserelek pozokat vagy vagyok aktivabb es nem kopom ki a tudom se:D

Szoval inkabb a no reszerol szamit sokat a tulsuly, pasi oldalrol meg max nem lesz olyanaktiv a no

23L

2019. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Molett vagyok es aktiv az agyban

Szal a tomegem soha nem okozott gondot

Siman eleg az atlag meret sot a nagyott nem is szeretem mert faj.

2019. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Egyáltalán szexelnek? Van ennyire reménytelen pasi aki bevállalja?/
2019. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

#7: Igen, képzeld el, szexelünk! És nem azért, mert van, aki ránk fanyalodik, hanem olyan is van, aki kimondottan erre gerjed!

És nem, még nem nyomtam agyon senkit. :)

2019. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Én 100kg körül vagyok, a párom még több is. Kegyetlen jókat szexelünk, és bár nem nagyok a méretei, teljesen kielégít. Pózokkal semmi gondunk. Nyilván nem állunk kézen meg szaltózunk de minden normálisnak tekinthető dologra képesek vagyunk.

Régen volt vékony meg izmos pasim is, szerintem a kedvesség, meg törődés többet számít (majdnem) minden pasinak mint az alkat :)

2019. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam nem egy ducibb nővel, imádtam őket, számomra jobb volt velük a szex mint egy vékonnyal, semmi hátrányt nem vettem észre.

Méretbe nem kell nagyobb, hát súlytól függ, a lovagló póz lehet nem a legjobb, azt a túlsúlyosak kevésbé szeretik szerintem.

2019. aug. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!