Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem szeretni ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeretni ha az ágyban én irányítok, pedig én nagyon élvezem. Hogy vehetném rá?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincsenek szub hajlamai,akkor kb sehogy.
2019. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése. Én szeretem, ha megkúr a nőm.
2019. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy... irányító/alárendelt (követő) típus vagy mindkettő valaki az ágyban egy alap (belső) személyiségbeli tulajdonság. Ez nem változtatható.

A kérdés inkább az, hogy MIÉRT izgalmas ez számodra, miért szeretnél irányítani az ágyban.

2019. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
AZ utóbbival vitatkoznék, mert engem vonz az irányítás, de a fordítottja is. Nem hiszem hogy ez "típustól" függ, inkább nyitottságtól vagy nem tudom :)
2019. aug. 21. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjál neki is teret, vagy váltogassátok úgy, hogy neki is jó legyen,mindkettőtöknek jó legyen. Szal legyen valahogy felváltva. Vagy egy alkalmon belül, vagy egyik nap így, másik nap úgy, de ezt mindenképpen meg kéne beszélnetek szerintem, mert ha ez nem működik, és valamelyikőtök nem élvezi a szexet, akkor gáz van.:S:S:S
2019. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!