Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarják elhitetni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják elhitetni az emberekkel, hogy kövérként nem lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Mi a párommal mindketten kövérek vagyunk, mégis jó a szex, szívesen csináljuk is, amilyen gyakran csak lehet.
2019. aug. 22. 08:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kik akarják elhitetni?

Max nehézkes,ami valjuk be igaz.

És most itt kövérekről értekezünk,nem tulsúlyosakról,meg arrol,hogy van egy pici felesleg a hason.

Fizika,és tapasztalat.Ezt cáfold meg.

Voltam 110kiló,és tudom milyen ,amikor fel kell menni a lépcsőn.

Azt is tudom,milyen,mikor felveszed a cipődet.Sőt azt is,amikor a munkámbol adódóan le kellett hajolni a szereléshez!!

A lábam sokat fájt,és általánosan rossz kondícióban voltam.

Szval lehet itt vitatkozni,de tény,hogy sokkal előbb kifáradsz,kapkodsz levegő után,és bizonyos testhelyzetek kényelmetlenek,vagy egyáltalán nem is kivitelezhetőek!!

Kövérnek nem volt buli lenni.Nagyon nem!!

2020. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!