Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex megvonással büntetni nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex megvonással büntetni nem hülye ötlet?

Figyelt kérdés

Szülinapi bulim volt, és hát kicsit ittunk a haverokkal. Barátnőmmel lefixáltuk azt, hogy másnap reggel megyek hozzá, tehát nem alszok nála. Vele ünnepeltem reggeltől, és este meg haveroknak ígértem el magam. És hát igazából kicsit fáradt voltam, sokáig elhúzódott az ünneplés , amikor mentem hozzá igyekeztem összeszedni magam. Amikor odaértem, megkértem hogy egy órára bújjunk össze, hogy picit aludjak, és utána az övé vagyok 100%-an.

Mire hatalmas hiszti közepette, egy pofon kíséretében közölte, hogy egy hétig nem hajlandó velem szexelni, mert képes voltam ilyen állapotba oda menni.

Nem voltam részeg, alkohol szagom se volt, ugyan is zuhanyoztam, fogat mostam, ruhát cseréltem direkt mielőtt hozzá mentem.

Szóval ekkora bűnt követtem el azzal, hogy megkértem hogy pihenhessek kicsit? És nem hülyeség ezzel "büntetni"?



2019. aug. 22. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Igazából itt nem az a probléma hogy mit csinaltal, hanem hogy ő megkért rá. Szerintem ő sokkal többet lát ebbe az egeszbe bele mint ami valójában történt. A szex megvonás pedig párkapcsolattol függ, van akinek belefér valakinek nem. Én mondjuk soha nem csinálnék ilyet egy ferfival sem, de lehet ő máshogyan gondolkozik a szexualitasrol
2019. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

De, eléggé

Ezt a hisztikirálynőt.. 🤷‍♀️

2019. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Szemétség. Az egyik legkegyetlenebb.
2019. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha az én csajom jönne ilyennel, hogy szex megvonás már ott szedhetné a motyoját. Bár ha megpofozna akkor is. Nálunk nincs semmi verekedés, büntetés etc.

Felnőtt emberek vagyunk megbeszéljük a problémákat.

2019. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Haha próbál beidomítani.
2019. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem is ertem mi baja volt a nodnek pontosan:D pedig en lany vagyok de nem tiszta min akadt ki. Mindenesetre semmikepp sem elfogadhato a reakcioja, se a pofozas sem pedig a szexszel valo fenyegetozes. Gyerekes es nem celravezeto. En pl sose buntetnek igy senkit, eleg ostoba dolog. Persze az mas ha egy vita utan nincs kedve a nonek a szexhez mert az ertheto es mas kategoria. De normalis emberek altalaban meg tudjak beszelni a nezeteltereseket, a te baratnod valoszinuleg meg kislany
2019. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
A szex kölcsönös dolog. Ha a nő eszközként büntetésre vagy jutalmazásra használja, mintha kutya lennél, és te ezt hagyod, akkor csicska vagy.
2019. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

De nagyon gyerekes h pont a szexet vonja meg tőled akkor ha vmi nem úgy történik ahogy akarja.

Ilyenkor hagyd, ne keresd majd rájön h hülye volt, és írni fog neked.

L

2019. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan hogy megharagudtam a pasimra, és azt mondtam neki hogy ne is közelítsen egy ideig, mert nem akarok szexelni. Persze ezt csak hirtelen haragból mondtam, és még a pasim sem hitte el hogy betartom a dolgot. Utána én kezdeményeztem a szexet, csak úgy "kiengesztelésként":D

Lehet nálatok is ez van. A csaj megharagudott, és mondott valamit amit nem gondolt komolyan.

2019. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Egy nőnek se lennék a papucsa.

Hány évesek vagytok? 15-16?!

2019. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!